Nosel do Baśki: Pani z mężem uprawia kopulację? Baśka: Tak, codziennie uprawiamy

Zobaczcie, jak zareagowała gwiazda Internetu na żart Nosela.
Nosel wkręcił Baśkę z klatki B Zobaczcie, jak zareagowała gwiazda Internetu na żart Nosela. Kamil Nosel z Radia ZET zadzwonił do Baśki z klatki B. - Pani z mężem - urzędowo powiem - uprawia kopulację? - zapytał. - Tak, codziennie - odpowiedziała Kamil Nosel jest specjalistą od wkręcania rozmówców w Radiu ZET. Tym razem zadzwonił do Barbary Kwarc, słynnej "Baśki z klatki B". Pani Basia słynie z ciętego języka i wulgarnego słownictwa. Ostatnio zasłynęła parodiowaniem Perfekcyjnej Pani Domu. Nosel wcielił się w postać urzędniczki Małgorzaty Smarkatej, która wymaga od Kwarc udokumentowania pożycia małżeńskiego. - Pani z mężem - urzędowo powiem - uprawia kopulację? - zapytał. Zaskoczona nieco Baśka odpowiedziała: - Tak, codziennie uprawiamy. A co urząd skarbowy ma do seksu?. Wkręcenie Kwarc, dodało Noselowi odwagi: - Żeby państwo dostali ulgę podatkową, musi ktoś poświadczyć pożycie małżeńskie, jakaś osoba zaufania publicznego np. ksiądz. Gwiazda internetu zareagowała ostrymi słowami: - Nie, mi ksiądz nie będzie wchodził w takie rzeczy, bo ksiądz robi to samo co ja! - W tym przypadku inną osobą zaufania publicznego jest: a - strażak, b - dzielnicowy c - policjant d - straż miejska - zaczął wymieniać Kamil. W wypowiedź żartownisia, wtrąciła się zdenerwowana Kwarc: - Nie, nie. nie. Bajery, szmery, nie ze mną te numery, panie Bruner. Niech się, k..., w tym urzędzie skarbowym do roboty wezmą i niech bata nie moczą! Na to mężczyzna spokojnie stwierdził: - W takim razie, proszę przygotować mieszkanie na monitoring. Zaskoczenie Baśki było ogromne: - A po co? I co jak się będę kopulowała, to wszystko będzie na monitoringu? Po chwili Nosel dodał: - Tak i to jest ostateczna ostateczność. Wkręcona Kwarc nie wytrzymała absurdalnej rozmowy i już chciała się żegnać: - Weźcie się, k..., w tym urzędzie do roboty i siema! Po tym jak Kamil Nosel przyznał, że dzwoni z Radia ZET, Baśka była żartem ubawiona!

Kamil Nosel jest specjalistą od wkręcania rozmówców w Radiu ZET. Tym razem zadzwonił do Barbary Kwarc, słynnej "Baśki z klatki B". Pani Basia słynie z ciętego języka i wulgarnego słownictwa. Ostatnio zasłynęła parodiowaniem Perfekcyjnej Pani Domu.

Barbara Kwarcscreen z youtube.com

Nosel wcielił się w postać urzędniczki Małgorzaty Smarkatej, która wymaga od Kwarc udokumentowania pożycia małżeńskiego.

Pani z mężem, urzędowo powiem, uprawia kopulację?

Zaskoczona nieco Baśka odpowiedziała:

Tak, codziennie uprawiamy. A co urząd skarbowy ma do seksu?

Wkręcenie Kwarc, dodało Noselowi odwagi:

Żeby państwo dostali ulgę podatkową, musi ktoś poświadczyć pożycie małżeńskie, jakaś osoba zaufania publicznego np. ksiądz.

Gwiazda internetu zareagowała ostrymi słowami:

Nie, mi ksiądz nie będzie wchodził w takie rzeczy, bo ksiądz robi to samo co ja!

Doda Rabczewska Dorota, BaskaKAPIF.PL/KAPIF

W tym przypadku inną osobą zaufania publicznego jest: a - strażak, b - dzielnicowy c - policjant d - straż miejska- zaczął wymieniać Kamil.

W wypowiedź żartownisia, wtrąciła się zdenerwowana Kwarc:

Nie, nie. nie. Bajery, szmery, nie ze mną te numery panie Bruner. Niech się k... w tym urzędzie skarbowym do roboty wezmą i niech bata nie moczą!

Na to mężczyzna spokojnie stwierdził:

W takim razie, proszę przygotować mieszkanie na monitoring.

Zaskoczenie Baśki było ogromne:

A po co? I co jak się będę kopulowała, to wszystko będzie na monitoringu?

Po chwili Nosel dodał:

Tak i to jest ostateczna ostateczność.

Wkręcona Kwarc, nie wytrzymała absurdalnej rozmowy i już chciała się żegnać...

Weźcie się k... w tym urzędzie do roboty i siema!

Barbara Kwarcscreen z youtube.com

Po tym jak Kamil Nosel przyznał, że dzwoni z radia ZET, Baśka była żartem ubawiona!

Hahahaha... lubię takie jaja. Dobra, super!

Całej rozmowy można posłuchać tutaj. Lubicie wkręty Kamila Nosela?

polanski

plotekplotek