Agnieszka Grochowska urodziła pierwsze dziecko. Znamy jego płeć!

Piękna aktorka została mamą!
Agnieszka Grochowska urodziła dziecko To pierwsze dziecko aktorki i jej męża, reżysera Dariusza Gajewskiego. Kilka dni temu Agnieszka Grochowska urodziła syna! To jest pierwsze dziecko aktorki i jej męża, reżysera Dariusza Gajewskiego. Para jest razem osiem lat. Kilka dni temu Agnieszka Grochowska urodziła syna! Tę wspaniałą nowinę ogłosili organizatorzy gali Doskonałość Roku "Twojego Stylu". Grochowska zasiada w jury konkursu, jednak z uwagi na nagły poród, nie mogła się pojawić na oficjalnej gali wręczenia nagród. To jest pierwsze dziecko aktorki i jej męża, reżysera Dariusza Gajewskiego. Para jest razem osiem lat, ale dopiero teraz zdecydowali się na powiększenie rodziny. Zarówno Grochowska jak i Gajewski są zapracowanymi artystami. Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy!

Kilka dni temu Agnieszka Grochowska urodziła syna! Tę wspaniałą nowinę ogłosili organizatorzy gali Doskonałość Roku Twojego Stylu. Grochowska zasiada w jury konkursu, jednak z uwagi na nagły poród, nie mogła się pojawić na oficjalnej gali wręczenia nagród.

Grochowska Agnieszka KAPIF

To jest pierwsze dziecko aktorki i jej męża, reżysera Dariusza Gajewskiego. Para jest razem osiem lat, ale dopiero teraz zdecydowali się na powiększenie rodziny. Zarówno Grochowska jak i Gajewski są zapracowanymi artystami.

01.03.2004 WARSZAWA - TEATR DRAMATYCZNY - UROCZYSTOSC WRECZENIA NAGROD TYGODNIKA Fot.Bartosz Bobkowski / AG

Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy!

polanski