A jednak! Już jest nowy teledysk Dody i Fokusa!

Kontrowersyjny klip "Fuck it" wreszcie doczekał się premiery.
Już jest nowy teledysk Dody i Fokusa Kontrowersyjny klip "Fuck it" wreszcie doczekał się premiery Wreszcie światło dzienne ujrzał teledysk Dody i Fokusa do "Fuck it"! Premiera opóźniła się niemal o tydzień, bo Fokus nie zaakceptował ostatecznej wersji klipu. Wreszcie światło dzienne ujrzał najnowszy teledysk Dody i Fokusa do piosenki "Fuck it"! Premiera opóźniła się niemal o tydzień, bo Fokus nie zaakceptował jego ostatecznej wersji. Menadżerka Fokusa nazywała piosenkarkę "Dodziną", w mało grzeczny sposób wypominała jej brak poszanowania dla opinii rapera, a sam teledysk nazywała "dnem pod każdym względem". Fokus zaś twierdził, że obraz nie ma fabuły. Wobec tej sytuacji Doda zaczęła się nawet tłumaczyć na swoim Facebooku: "Uważam, że wykonaliśmy kawał ciężkiej, dobrej roboty, współpracując ze sztabem wybitnych polskich specjalistów" - pisała na Facebooku. Chyba jeszcze żaden poprzedni teledysk piosenkarki nie wywołał aż tylu emocji! "...żeby powiedzieć fuck it trzeba użyć 37 mięśni. Ile mięśni trzeba użyć, żeby powstrzymać się przed obejrzeniem tego klipu?" NAJNOWSZY TELEDYSK DODY, enjoy!" - czytamy na profilu Dody.

Wreszcie światło dzienne ujrzał najnowszy teledysk Dody i Fokusa do piosenki "Fuck it"! Premiera opóźniła się niemal o tydzień, bo Fokus nie zaakceptował jego ostatecznej wersji. Menadżerka Fokusa nazywała piosenkarkę "Dodziną", w mało grzeczny sposób wypominała jej brak poszanowania dla opinii rapera, a sam teledysk nazywała "dnem pod każdym względem". Fokus zaś twierdził, że obraz nie ma fabuły. Wobec tej sytuacji Doda zaczęła się nawet tłumaczyć na swoim Facebooku:

Uważam,ze wykonaliśmy kawał ciężkiej, dobrej roboty współpracując ze sztabem wybitnych polskich specjalistów - pisała na Facebooku.

 Doda Dorota Rabczewska kapif

Chyba jeszcze żaden poprzedni teledysk piosenkarki nie wywołał aż tylu emocji! Zobaczcie, o co tyle hałasu :)

"...żeby powiedzieć fuck it trzeba użyć 37 mięśni. Ile mięśni trzeba użyć, żeby powstrzymać się przed obejrzeniem tego klipu?" NAJNOWSZY TELEDYSK DODY, enjoy! - czytamy na profilu Dody.

Jakie wrażenia po obejrzeniu klipu?

A tak powstawał:

JV

Jak podoba Ci się teledysk Fuck it?