Premiera teledysku Dody już za kilka godzin! Pogodziła się z Fokusem?

Premiera klipu do "Fuck it" już niebawem!

Na oficjalną stronę Dody wrócił zegar odliczający czas do premiery klipu "Fuck it", który wzbudził tyle kontrowersji. Teledysk ma ukazać się już o północy - w nocy z niedzieli na poniedziałek. Wygląda więc na to, że Doda i Fokus doszli do porozumienia.

doda, fokus, paktofonika kapif

Teledysk okazał się kością niezgody pomiędzy piosenkarką a raperem. Menadżerka Fokusa zarzucała Dodzie, że zdominowała ona cały teledysk, a samego Fokusa pokazano w złym świetle:

Montaż zepsuł cały scenariusz, zignorowali wszystkie nasze uwagi, zrobili tak, żeby "Dodzina" była najfajniejsza nie licząc się zupełnie z wizerunkiem Fokusa - dodaje.

Fokusowi nie spodobał się m. in.:

Brak wyważenia postaci w klipie (czytaj Doda mnie więcej leje niż ja ją, a lejemy się ostro) - napisał na swoim Facebooku.

Doda, Fokus, kadr z Screen z youtube.com

Doda zdecydowanie nie spodziewała się tak ostrej reakcji rapera. Wydała nawet w tej sprawie oświadczenie, w którym dowodziła, że jest bez winy. Wygląda jednak na to, że artyści wreszcie się dogadali i sami z niecierpliwością czekami na efekt ich pracy. Zobaczcie, jak powstawał teledysk:

Vic