Anna Mucha zgubiła kurtkę. Jak zareagował jej ukochany?

Tylko zazdrościć :)
Anna Mucha zgubiła kurtkę Jak zareagował jej ukochany? Annie Musze to dobrze! Na blogu pochwaliła się, że choć zgubiła kurtkę, to z opresji wybawił ją jej ukochany - Marcel Sora. Kupił jej nową. Niezwykłe, prawda? Annie Musze to dobrze! Ma w domu prawdziwego dżentelmena. Lub, jak sama pisze - "Robin Hooda noszącego Versace". Sprawa jest prosta - aktorka zgubiła kurtkę, a tu Marcel Sora zrobił jej niespodziankę i kupił nową. Mucha wszystko opisała na swoim blogu: "Zgubiłam swoją ukochaną kurtkę - płaszcz... :/ przyszła zima, a ja nie mam co na kark wciągnąć :/ lecz nagle oto zjawia się ON - Mój Mężczyzna z pakunkiem w którym jest ... :))) puchowy prezent dla mnie" - czytamy na blogu aktorki. Żeby nie było wątpliwości, relację wzbogacono o zdjęcia. Musimy przyznać, że Marcel Sora ma świetny gust i dobre oko - kurtka leży na Annie Musze doskonale! Nic tylko zazdrościć takiego partnera! :)

Annie Musze to dobrze! Ma w domu prawdziwego dżentelmena. Lub, jak sama pisze - "Robin Hooda noszącego Versace". Sprawa jest prosta - aktorka zgubiła kurtkę, a tu Marcel Sora zrobił jej niespodziankę i kupił nową. Mucha wszystko opisała na swoim blogu:

zgubiłam swoją ukochaną kurtkę - płaszcz... :/ przyszła zima, a ja nie mam co na kark wciągnąć :/ lecz nagle oto zjawia się ON - Mój  Mężczyzna z pakunkiem w którym jest ... :))) puchowy prezent dla mnie - czytamy na Anna-Mucha.bloog.pl.

Żeby nie było wątpliwości, relację wzbogacono o zdjęcia:

Anna Mucha Screen z Anna-Mucha.bloog.pl

Musimy przyznać, że Marcel Sora ma świetny gust i dobre oko - kurtka leży na Annie Musze doskonale!

 

Mucha Anna, Sora Marcel KAPIF

Nic tylko zazdrościć takiego partnera! :)

Alfa