SZOK! Małgorzata Rozenek i Marta Kaczyńska były PRZYJACIÓŁKAMI

Perfekcyjna Pani Domu i córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej razem dorastały.
Rozenek i Kaczyńska były przyjaciółkami Perfekcyjna Pani Domu i córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej razem dorastały. Tygodnik "Na Żywo" napisał, że Małgorzatę Rozenek i Martę Kaczyńską kilkanaście lat temu łączyła zażyła relacja. Obecnie podobno nie utrzymują już kontaktów. Jak dowiedział się tygodnik "Na Żywo" Perfekcyjną Panią Domu, czyli Małgorzatę Rozenek, i Martę Kaczyńską kilkanaście lat temu łączyła zażyła relacja. Według ustaleń magazynu, w 1992 roku Lech Kaczyński i jego rodzina przeprowadzili się z Sopotu do Warszawy. Gdy pracował w Najwyższej Izbie Kontroli, poznał Stanisława Kostrzewskiego (czyli ojca Rozenek- również polityka). Rodziny świetnie się ze sobą dogadywały, a 12-letnia Marta Kaczyńska zaprzyjaźniła się ze starszą o cztery lata Małgorzatą. Okazuje się, że Małgorzata Rozenek od zawsze była wzorem i przykładem dla innych kobiet i przyjaciółek. Zdaniem "Na Żywo", Marta Kaczyńska była oczarowana starszą koleżanką, która imponowała jej pod każdym względem. Poza przyjaźnią rodziców, łączyły je wspólne pasje. Perfekcyjna Pani Domu była wówczas uczennicą Warszawskiej Szkoły Baletowej i spełniała się tańcząc na scenie. Kaczyńska również miała w swoim życiu epizod z tańcem, jednak kontuzja uniemożliwiła jej dalszą naukę. Przez wiele lat łączyła je bardzo zażyła relacja, jednak ich drogi w pewnym momencie się rozeszły. Podobno nie utrzymują już kontaktów.

Jak dowiedział się tygodnik "Na Żywo" Perfekcyjną Panią Domu, czyli Małgorzatę Rozenek, i Martę Kaczyńską kilkanaście lat temu łączyła zażyła relacja. Według ustaleń magazynu, w 1992 roku Lech Kaczyński i jego rodzina przeprowadzili się z Sopotu do Warszawy. Gdy pracował w Najwyższej Izbie Kontroli, poznał Stanisława Kostrzewskiego (czyli ojca Rozenek- również polityka). Rodziny świetnie się ze sobą dogadywały, a 12-letnia Marta Kaczyńska zaprzyjaźniła się ze starszą o cztery lata Małgorzatą.

Okazuje się, że Małgorzata Rozenek od zawsze była wzorem i przykładem dla innych kobiet i przyjaciółek. Zdaniem "Na Żywo", Marta Kaczyńska była oczarowana starszą koleżanką, która imponowała jej pod każdym względem. Poza przyjaźnią rodziców, łączyły je wspólne pasje. Perfekcyjna Pani Domu była wówczas uczennicą szkoły baletowej i spełniała się tańcząc na scenie. Kaczyńska również miała w swoim życiu epizod z tańcem, jednak kontuzja uniemożliwiła jej dalszą naukę.

 

28.09.2012 GDANSK . MARTA KACZYNSKA PODCZAS POWTORNEGO POGRZEBU ANNY WALENTYNOWICZ .   FOT. DOMINIK WERNER / AGENCJA GAZETA Fot. Dominik Werner/AG

Przez wiele lat łączyła je bardzo zażyła relacja, jednak ich drogi w pewnym momencie się rozeszły. Podobno nie utrzymują już kontaktów.

RK