Kinga Rusin na okładce ELLE. Gdzie zniknęła jej prawa pierś?!

Graficy znowu zaszaleli z retuszem.
Gdzie zniknęła pierś Rusin?! Graficy znowu zaszaleli z retuszem. Kinga Rusin na grudniowej okładce miesięcznika "ELLE" prezentuje się niezwykle młodo i świeżo. Graficy tak się rozpędzili, że wyretuszowali jej też jedną pierś. Kinga Rusin na grudniowej okładce miesięcznika "ELLE" prezentuje się niezwykle młodo i świeżo. Naszą uwagę zwrócił oczywiście głęboki dekolt niezwykle obcisłej sukienki. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" dumnie prezentuje lewą pierś, lecz prawa wygląda na... nieobecną! Nie dość, że graficy ukradli Rusin pierś, to jeszcze postanowili ją upiększyć i odjąć jej lat. Skóra 41-letniej Rusin jest napięta i nieskazitelna. Ani jednej zmarszczki! A jeszcze trzy lata temu Kinga Rusin pozowała na okładce specjalnego wydania "Twojego Stylu". Bohaterki numeru prezentowały się wtedy bez makijażu i - jak zapewniali twórcy sesji - bez retuszu, by pokazać prawdę o kobiecym ciele i położyć kres kultowi nienaturalnego piękna.

Kinga Rusin na grudniowej okładce miesięcznika "ELLE" prezentuje się niezwykle młodo i świeżo. Naszą uwagę zwrócił oczywiście głęboki dekolt niezwykle obcisłej sukienki. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" dumnie prezentuje lewą pierś, lecz prawa wygląda na... nieobecną!

Kinga Rusin Elle

Nie dość, że graficy ukradli Rusin pierś, to jeszcze  postanowili upiększyć i odjąć lat gwieździe TVN-u. Skóra 41-letniej Rusin jest napięta i nieskazitelna. Ani jednej zmarszczki! Tak Rusin prezentuje się bez Photoshopa. Naszym zdaniem jej piersi wyglądają dużo ładniej.

Rusin Kinga KAPIF

Trzy lata temu Kinga Rusin pozowała na okładce "Twojego Stylu". Bez makijażu i - jak zapewniali twórcy sesji - bez retuszu.

Kinga Rusin Twój Styl

Spora różnica?!

polanski

Podoba Ci się Rusin na okładce najnowszego Elle?