Doda o Fokusie: Jestem zaskoczona jego histeryczną reakcją

Piosenkarka zabrał głos w sprawie klipu.
Doda zaskoczona reakcją Fokusa Piosenkarka zabrała głos w sprawie klipu. W środę mieliśmy obejrzeć produkcję Dody i Fokusa "Fuck it", ale premierę zbojkotował sam Fokus! "Jestem zaskoczona tak histeryczną reakcją Fokusa" - mówi Doda W środę mieliśmy obejrzeć najnowszą produkcję Dody i Fokusa, "Fuck it". Tak się jednak nie stało, bo premierę zbojkotował sam Fokus! Doda zajęła oficjalne stanowisko w tej sprawie i na swoim Facebooku zamieściła oświadczenie, w którym informuje, że jest zdziwiona postępowaniem rapera: "Jestem zaskoczona tak histeryczną reakcją Fokusa dotyczącą klipu "Fuck it". Uważam, że wykonaliśmy kawał ciężkiej, dobrej roboty, współpracując ze sztabem wybitnych polskich specjalistów" - czytamy na Facebooku. Piosenkarka podkreśla, że ceni dorobek Fokusa: "Udział Fokusa w tym teledysku był dla mnie wyróżnieniem, gdyż szanuję go jako artystę. Na planie byliśmy mile zaskoczeni jego entuzjastycznym zaangażowaniem w mój projekt" - dodaje. Żona Fokusa zarzuca Dodzie, że nie respektowano uwag rapera. Doda nie poczuwa się jednak do winy: "Wszystkie pomysły zaproponowane przez niego zostały przez ze mnie zaakceptowane i zrealizowane przez reżysera" - wyjaśnia wokalistka. Doda ma żal do rapera, że robi zły PR teledyskowi: "Uważam, że ten teledysk nie potrzebuje "takiej promocji", jaką narzuca mediom Fokus. Ten klip obroni się sam, niech widzowie ocenią, premiera niedługo..." - dodaje. Byliśmy na planie teledysku i nic nie zapowiadało takiego obrotu spraw. Jak myślicie, czy teledysk rzeczywiście sam się obroni? Mamy nadzieję, że Doda i Fokus jednak się dogadają, w końcu za kamerą klipu stał Xawery Żuławski, reżyser m. in. "Wojny polsko-ruskiej", trudno więc nam uwierzyć, żeby z jego rąk wyszedł bubel.

Już dziś mieliśmy obejrzeć najnowszą produkcję Dody i Fokusa: "Fuck it". Tak się jednak nie stało, bo premierę zbojkotował sam Fokus! Doda zajęła oficjalne stanowisko w tej sprawie i na swoim Facebooku zamieściła oświadczenie, w którym informuje, że jest zdziwiona postępowaniem rapera:

Jestem zaskoczona tak histeryczną reakcją Fokusa dotyczącą klipu Fuck it:( Uważam,ze wykonaliśmy kawał ciężkiej , dobrej roboty współpracując ze sztabem wybitnych polskich specjalistów - czytamy na Facebooku.

 Doda Dorota Rabczewska kapif

Piosenkarka podkreśla, że ceni dorobek Fokusa:

Udział Fokusa w tym teledysku był dla mnie wyróżnieniem, gdyż szanuję go jako artystę. Na planie byliśmy mile zaskoczeni jego entuzjastycznym zaangażowaniem w mój projekt - dodaje.

Żona Fokusa zarzuca Dodzie, że nie respektowano uwag rapera. Doda nie poczuwa się jednak do winy:

Wszystkie pomysły zaproponowane przez niego zostały przez ze mnie zaakceptowane i zrealizowane przez reżysera - wyjaśnia wokalistka.

Doda, Fokus, kadr z Screen z youtube.com

 

Doda ma żal do rapera, że robi zły PR teledyskowi:

Uważam, że ten teledysk nie potrzebuje "takiej promocji" jaką narzuca mediom Fokus. Ten klip obroni się sam,niech widzowie ocenią,premiera niedługo... - dodaje.

Byliśmy na planie teledysku i nic nie zapowiadało takiego obrotu spraw. Jak myślicie, czy teledysk rzeczywiście sam się obroni? Mamy nadzieję, że Doda i Fokus jednak się dogadają, w końcu za kamerą klipu stał Xawery Żuławski, reżyser m. in. "Wojny polsko-ruskiej", trudno więc nam uwierzyć, żeby z jego rąk wyszedł bubel.

 

Fokus, Doda, kadr z screen z facebook.com

Poniżej zamieszczamy całe oświadczenie Dody:

 

Doda screen z facebook.com

Vic