Świat się kończy! Maja Sablewska ma swojego AGENTA!

Maja Sablewska pojawiła się na poniedziałkowej imprezie "Róże Gali". Pochwaliła się na niej... swoim AGENTEM!
Maja Sablewska ma swojego agenta! Maja Sablewska pojawiła się na poniedziałkowej imprezie "Róże Gali". Pochwaliła się na niej... swoim AGENTEM! Maja Sablewska pojawiła się na poniedziałkowej imprezie "Róże Gali". Pochwaliła się na niej... swoim AGENTEM! Maja Sablewska przez wiele lat pracowała jako agentka i menedżerka artystów. Propozycja udziału w "X-Factor" ugruntowała jej pozycję gwiazdy. Sablewska zasiadała w pierwszej edycji popularnego show TVN. Dzisiaj zajmuje się głównie modą - prowadzi blog, a także jest doradcą wizerunkowym. Natłok obowiązków zmusił ją do zatrudnienia... agenta. Na poniedziałkowej imprezie "Róże Gali" spotkaliśmy Sablewską, z którą miło porozmawialiśmy. Celebrytka stała w towarzystwie pewnego mężczyzny, którego przedstawiła nam, jako swojego agenta. Jest to Patryk Wolski. Potrzebowałam takiej osoby, która zajmie się moimi sprawami zawodowymi. Mam dużą radość w znajdywaniu nowych osób do pracy i cieszę się, że udało mi się taką osobę znaleźć - zdradziła nam. Wolski do tej pory zajmował się karierą popularnej pogodynki, Doroty Gardias. Unikał określenia menedżer - wolał siebie określać jej "aniołem stróżem". Wolski pochodzi z Bydgoszczy i jest członkiem Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Rady Młodzieżowej PCK. Przez pewien czas zajmował się reklamą w telewizji TVN. Gdy padło pytanie o książkę, którą niedawno napisała, Maja zwróciła się do swojego agenta. Patryk, proszę podaj książkę. Patryk posłusznie sięgnął do torby, wyjął książkę (swoją drogą całkiem ładnie wydaną) i podał. Zachowanie Mai Sablewskiej coś nam przypomina. Teraz to Maja wydaje polecenia.

Maja Sablewska przez wiele lat pracowała jako agentka i menadżerka artystów. Propozycja udziału w "X-Factor" ugruntowała jej pozycję gwiazdy. Sablewska zasiadała w pierwszej edycji popularnego show TVN. Dzisiaj zajmuje się głównie modą - prowadzi blog, a także jest doradcą wizerunkowym. Natłok obowiązków zmusił ją do zatrudnienia... agenta.

Na poniedziałkowej imprezie "Róże Gali" spotkaliśmy Sablewską, z którą miło porozmawialiśmy. Celebrytka stała w towarzystwie pewnego mężczyzny, którego przedstawiła nam, jako swojego agenta.

Jest to Patryk Wolski. Potrzebowałam takiej osoby, która zajmie się moimi sprawami zawodowymi. Mam dużą radość w znajdywaniu nowych osób do pracy i cieszę się, że udało mi się taką osobę znaleźć - zdradziła nam.

Wolski do tej pory zajmował się karierą popularnej pogodynki, Doroty Gardias. Unikał określenia menadżer - wolał siebie określać jej "aniołem stróżem". Wolski pochodzi z Bydgoszczy i jest członkiem Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Rady Młodzieżowej PCK. Przez pewien czas zajmował się reklamą w telewizji TVN.

Gdy padło pytanie o książkę, którą niedawno napisała, Maja zwróciła się do swojego agenta.
Patryk, proszę podaj książkę.

Patryk posłusznie sięgnął do torby, wyjął książkę (swoją drogą całkiem ładnie wydaną) i podał. Zachowanie Mai Sablewskiej coś nam przypomina. Pamiętacie?

 

 

Teraz to Maja wydaje polecenia.

RK