Miała OŚMIU kochanków w jednym czasie! Nie wie, który jest ojcem jej dziecka!

Można pozazdrościć wigoru.
Miała 8 kochanków w jednym czasie Polityczka nie wie, kto jest ojcem jej dziecka. Rachida Dati, minister sprawiedliwości w rządzie Nicolasa Sarkozego, w jednym czasie miała aż 8 kochanków! Wciąż nie wiadomo oficjalnie, kto jest ojcem jej córki Jeszcze niedawno media bulwersowała rozwiązłość Silvio Berlusconiego. Tymczasem równie temperamentnego polityka mają także Francuzi. Mowa o Rachidzie Dati, minister sprawiedliwości w rządzie Nicolasa Sarkozego, która w jednym czasie miała aż 8 kochanków! Szczegóły alkowy Dati wyszły na jaw przy okazji ostatniego procesu Rachidy i jednego z jej kochanków. W styczniu tego roku minister urodziła córkę o imieniu Zohra, nadal jednak oficjalnie nie wiadomo, kto jest ojcem dziewczynki. Dati stara się zmusić w sądzie byłego kochanka, majętnego biznesmena, Dominique'a Desseigne do uznania dziecka. Sprawa nie jest jednak taka prosta. Według "Daily Telegraph" biznesmen nie chce poddać się testom DNA, ponieważ jego obrońca ujawnił, że nie tylko jego klient cieszył się względami pięknej pani minister. Okazało się, że w tym samym czasie kobieta sypiała z siedmioma innymi mężczyznami. I to nie byle jakimi! Jak donosi "Daily Telegraph", na liście kochanków Dati miał się znaleźć m. in. brat Sarkozy'ego, prezenter telewizyjny, a także prokurator generalny Kataru. Nieoficjalnie jednak mówi się, że ta lista może być dłuższa. Swego czasu plotkowano, że Rachidzie uległ nawet sam Nicolas Sarkozy.

Jeszcze niedawno media bulwersowała rozwiązłość Silvio Berlusconiego. Tymczasem równie temperamentnego polityka mają także Francuzi. Mowa o Rachidzie Dati, minister sprawiedliwości w rządzie Nicolasa Sarkozego, która w jednym czasie miała aż 8 kochanków!

 

Rachida Dati and Nicolas Sarkozy. India's monument to love, the Taj Mahal, was sealed off to tourists for a visit by French President Nicolas Sarkozy. Agra,INDIA-26/01/2008/0801261509 *** Local Caption *** 00555021BENAINOUS-POOL/SIPA/BENAINOUS-POOL/SIPA

 

Szczegóły alkowy Dati wyszły na jaw przy okazji ostatniego procesu Rachidy i jednego z jej kochanków. W styczniu tego roku minister urodziła córkę o imieniu Zohra, nadal jednak oficjalnie nie wiadomo, kto jest ojcem dziewczynki. Dati stara się zmusić w sądzie byłego kochanka, majętnego biznesmena, Dominique'a Desseigne do uznania dziecka. Sprawa nie jest jednak taka prosta.

 

French Justice Minister Rachida Dati (43) surounded by her sisters leaves an exclusive Paris maternity clinic five days after giving birth to a baby girl on Friday January 2, by caesarean section. Zohra, her first child, was born two weeks early and speculation has intensified over the identity of the baby?s father. Ms. Dati, 43 and single, has made a ?personal decision? not to name him. She hopes to be back in work by next week. Paris, FRANCE-07/01/2009SIPA/EAST NEWS/LE FLOCH/NIKO/SIPA

 

Według DailyTelegraph biznesmen nie chce poddać się testom DNA, ponieważ jego obrońca ujawnił, że nie tylko jego klient cieszył się względami pięknej pani minister. Okazało się, że w tym samym czasie kobieta sypiała z siedmioma innymi mężczyznami. I to nie byle jakimi! Jak donosi DailyTelegraph, na liście kochanków Dati miał się znaleźć m. in. brat Sarkozy'ego, prezenter telewizyjny, a także prokurator generalny Kataru.

 

France's President Nicolas Sarkozy (L) and France's Minister of Justice Rachida Dati attend a garden party at France's Justice ministry in Paris, FRANCE-13/07/2007 *** Local Caption *** 546940Fot. Sipa/East News

 

Nieoficjalnie jednak mówi się, że ta lista może być dłuższa. Swego czasu plotkowano, że Rachidzie uległ nawet sam Nicolas Sarkozy.

zuz