Kuba Wojewódzki dalej o trotylu - tym razem "przeprasza"... Spodobało mu się skandalizowanie na Facebooku?

Showman szaleje w internecie.
Kuba Wojewódzki dalej o trotylu Showman szaleje w internecie Kuba Wojewódzki dalej o trotylu. Tym razem "przeprasza" za poprzedni, kontrowersyjny wpis na tablicy: PRZEPRASZAM. POMYLIŁEM SIĘ, PISZĄC DZIŚ O TROTYLU. Kubę Wojewódzkiego ewidentnie rozochociła popularność, jaką zdobył jego ostatni facebookowy post, bo po raz kolejny postanowił zażartować z newralgicznej dla wielu sprawy - przyczyn katastrofy smoleńskiej. Tym razem jednak gwiazdor "przeprasza" za poprzedni, kontrowersyjny wpis na tablicy. Robi to oczywiście na swój sposób: PRZEPRASZAM. POMYLIŁEM SIĘ, PISZĄC DZIŚ O TROTYLU. autor Pod tym zdaniem umieścił zdjęcie Kojota z kreskówki o Strusiu Pędziwiatrze w otoczeniu materiałów wybuchowych. Przypomnijmy, że dzień wcześniej Kuba na swojego Facebooka wrzucił grafikę, przedstawiającą Jarosława Kaczyńskiego jako DJ-a Trotyla. Ten wpis wielu osobom, delikatnie mówiąc, nie spodobał się. Jednakże stał się hitem na portalu społecznościowym. Miał ponad 1000 udostępnień, 7174 osób kliknęło "lubię to", a 806 skomentowało. Czy Wojewódzki dołączył do sporego grona polityków, dla których katastrofa smoleńska to sposób na lans?

Kubę Wojewódzkiego ewidentnie rozochociła popularność, jaką zdobył jego ostatni facebookowy post, bo wczoraj po raz kolejny postanowił zażartować z newralgicznej dla wielu sprawy - przyczyn katastrofy smoleńskiej. Tym razem jednak gwiazdor "przeprasza" za poprzedni, kontrowersyjny wpis na tablicy. Robi to oczywiście na swój sposób:

PRZEPRASZAM. POMYLIŁEM SIĘ, PISZĄC DZIŚ O TROTYLU.

autor

Pod tym zdaniem umieścił zdjęcie Kojota, z kreskówki o Strusiu Pędziwiatrze, w otoczeniu materiałów wybuchowych.

Kuba Wojewódzki, katastrofa smoleńska, smoleńsk, struś pędziwiatr, kojot, facebookScreen z Facebook.com

Kuba Wojewódzki, katastrofa smoleńska, smoleńsk, struś pędziwiatr, kojot, facebookScreen z Facebook.com

Przypomnijmy, że dzień wcześniej Kuba na swojego Facebooka wrzucił grafikę, przedstawiającą Lecha Kaczyńskiego jako DJ-a Trotyla. Ten wpis wielu osobom, delikatnie mówiąc, nie spodobał się. Jednakże stał się hitem na portalu społecznościowym. Miał  ponad 1000 udostępnień, 7174 osób kliknęło "lubię to", a 806 skomentowało. Czy Wojewódzki dołączył do sporego grona polityków, dla których katastrofa smoleńska to jedynie sposób na lans?

Kuba Wojewódzki, Jarosław KaczyńskiScreen z Facebook.com

 

zuz