Doda ma romans z Fokusem?! Mamy oświadczenie jej menadżera

Ukrócił plotki?
Doda ma romans z Fokusem? Jest oświadczenie jej menedżera Doda ma romans z Fokusem? Menedżer Dody Paweł Kasa stanowczo ucina plotki: - To tylko zła interpretacja klipu. Doda i Fokus są przyjaciółmi. Odkąd Doda współpracuje z Fokusem, zaczęły krążyć plotki o ich romansie. Wokalistka pop i raper pojawili się razem pierwszy raz na premierze filmu "Jesteś bogiem", a od października nagrywali razem klip do piosenki "Fuck It", którego trailer możemy już oglądać. - Aż huczy, że zaczęli się spotykać. Każdy facet zazdrości Fokusowi - mówi nasz rozmówca. Doda - jak przystało na skandalistkę - w klipie stara się zaszokować swoim zachowaniem i przyjmuje dwuznaczne pozy, czym peszy Fokusa. Może to wywołało spekulacje? Menedżer Dody Paweł Kasa stanowczo ucina plotki: - To tylko zła interpretacja klipu. Doda i Fokus są przyjaciółmi - mówi nam. Wokalistka lubi łamać schematy i już raz nas zaskoczyła romansem z mężczyzną kojarzonym z zupełnie innym gatunkiem muzycznym niż ten, jaki sama reprezentuje. Być może więc współpraca z Fokusem ma prowokować takie plotki. To dobry sposób na promocję nowego klipu.

Odkąd Doda współpracuje z Fokusem, zaczęły krążyć plotki o ich romansie. Wokalistka pop i raper pojawili się razem pierwszy raz na premierze filmu "Jesteś bogiem", a od października nagrywali razem klip do piosenki"Fuck It", którego trailer możemy już oglądać.

Aż huczy, że zaczęli się spotykać. Każdy facet zazdrości Fokusowi - mówi nasz rozmówca.

fokus, doda kapif

Doda - jak przystało na skandalistkę - w klipie stara się zaszokować swoim zachowaniem i przyjmuje dwuznaczne pozy, czym peszy Fokusa. Może to wywołało spekulacje? Menadżer Dody, Paweł Kasa stanowczo ucina plotki:

To tylko zła interpretacja klipu. Doda i Fokus są przyjaciółmi - mówi nam.

Wokalistka lubi łamać schematy i już raz nas zaskoczyła romansem z mężczyzną kojarzonym z zupełnie innym gatunkiem muzycznym niż ten, jaki sama reprezentuje. Być może więc współpraca z Fokusem ma prowokować takie plotki. To dobry sposób na promocję nowego klipu.

Doda, Fokus fot. screen Youtube

varg