Łapicki tuż przed śmiercią zmienił testament? W tajemnicy przed Kamilą przepisał mieszkanie córce i wnuczce?

Czy to prawda?
Łapicki wydziedziczył Kamilę? Aktor tuż przed śmiercią mógł zmienić testament Andrzej Łapicki tuż przed śmiercią chciał zapisać mieszkanie na córkę i wnuczkę, a nie na młodszą o 60 lat żonę Kamilę - donosi "Życie na gorąco" Coraz częściej pojawiają się doniesienia, że małżeństwo Andrzeja Łapickiego i teatrolożki Kamili Łapickiej wcale nie było takie idealne, jakby się mogło wydawać. W najnowszym "Życiu na gorąco" czytamy, że aktor przed śmiercią całkiem poważnie zastanawiał się nad zmianą swojego testamentu. - Ona na niego krzyczała - wyznał jeden z sąsiadów dziennikarce "Życia na gorąco". Podobno przed samą śmiercią Łapicki podjął już nawet decyzję, że swoje mieszkanie na warszawskim Mokotowie przepisze na córkę Zuzannę i jej córkę Weronikę Olbrychską. W środowisku aktorskim pojawiały się nawet plotki, że ponoć artysta chce się rozwieść z młodszą o 60 lat małżonką! Faktycznie, wdowa po aktorze zaraz po jego śmierci wyprowadziła się z ich wspólnego mieszkania i wynajęła inne na warszawskim Ursynowie. Według ustaleń "Życia na gorąco" Łapicka sprzedaje mieszkanie, a pamiątki po aktorze trafią do jego córki. Czyżby panie prowadziły między sobą cichą wojnę o majątek? Wierzycie w rewelacje "Życia na gorąco"?

Częściej pojawiają się doniesienia, że małżeństwo Andrzeja Łapickiego i teatrolożki Kamili Łapickiej wcale nie było takie idealne, jakby się mogło wydawać. W najnowszym "Życiu na gorąco" czytamy, że aktor przed śmiercią całkiem poważnie zastanawiał się nad zmianą swojego testamentu.

Ona na niego krzyczała - wyznał jeden z sąsiadów dziennikarce "Życia na gorąco".

Podobno przed samą śmiercią Łapicki podjął już nawet decyzję, że swoje mieszkanie na warszawskim Mokotowie przepisze na córkę Zuzannę i jej córkę, Weronikę Olbrychską. W środowisku aktorskim pojawiały się nawet plotki, że ponoć artysta chce się rozwieść z młodszą o 60 lat małżonką!

Lapicka Kamila, Lapicka Olbrychska Zuzannafot. KAPIF

 

Faktycznie, wdowa po aktorze zaraz po jego śmierci wyprowadziła się z ich wspólnego mieszkania i wynajęła inne na warszawskim Ursynowie. Według ustaleń "Życia na gorąco" Łapicka sprzedaje mieszkanie, a pamiątki po aktorze trafią do jego córki. Czyżby panie prowadziły między sobą cichą wojnę o majątek? Wierzycie w rewelacje "Życia na gorąco"?

 

Lapicki Andrzej, Mscichowska Kamila zona, Lapicka Olbrychska Zuzannafot. KAPIF

 

RK

Więcej o:
Komentarze (19)
Łapicki tuż przed śmiercią zmienił testament? W tajemnicy przed Kamilą przepisał mieszkanie córce i wnuczce?
Zaloguj się
 • wessling

  Oceniono 34 razy 22

  Powstaniec warszawski, wykładowca, a przede wszystkim bardzo dobry aktor z wieloletnim dorobkiem pod koniec życia wikła się w historie z której teraz jedynie ( zwłaszcza przez młodszych ) będzie zapamiętany.
  Ketling-Hassling of Elgin - takim go widzę i takim zapamiętam.
  Epizod z Kamilą nic w tym obrazie nie zmieni.

 • stedo

  Oceniono 32 razy 20

  Jesteście obrzydliwi, wy pudelki i plotki. Ale co się dziwić, przykład idzie z góry. Rzepa do was dołącza.

 • mika17

  Oceniono 18 razy 14

  Jezeli ona sprzedaje mieszkanie to chyba jest jej?

 • trudek46

  Oceniono 23 razy 11

  Już dawno napisałem,że żył w sercach naszych,poważany,lubiany,ale na starość zgłupiał,i to motto zostanie w umysłach kinomanów,i młodzieży.

 • spoko_spoko

  Oceniono 18 razy 10

  Hieny, dajcie juz spokoj czlowiekowi po smierci

 • samozwaniec

  Oceniono 45 razy 7

  Warszawka juz od pogrzebu az huczy od plotek na temat ostatniej woli Lapickiego.Sadze,ze aktor zrozumial tuz przed odejsciem,ze tzw.milosc mlodej i przebieglej dziewoi to tylko proba wywindowania sie majatkowego i celebryckiego w swiatku miasta.Zuzanna jest za madra,zeby komentowac plotki,ale obilo mi sie o uszy,ze jednak piekny apartament zostanie w rodzinie,a nie bedzie sluzyl do dalszych podbojow milosnych nieudanej felietonistki teatralnej.To,ze pan Andrzej troche sobie poruszal paluszkiem z bucie przez kilkadziesiat nocy to jakby osloda dla naszego gwiazdora.Zachowanie naciagaczki tuz po pogrzebie/wyrzycenie wszystkich rzeczy pana Andrzeja na smietnik/potwierdza podejrzenia.Fakt jest tez taki:juz pare razy widziano "pania" Lapicka w towarzystwie mlodych epuzerow.Ona szuka dalej.Zaloby nie nosi,co widac na ulicy i w teatrze.
  -Trzeba zyc - powiedziala ostatnio mojej znajomej.Niech zyje.Nie zabraniam jej tego.Dobrze,jesli to prawda,ze wnuczka pana Adama zamieszka po dziadku.Kasa jiestety - przepadla,bo cwaniara miala dostep do konta przez karte kredytowa...No coz:ZYCIE...

 • forfiter_jr

  Oceniono 35 razy 7

  Hahaha No po prostu wzorcowy związek:D:D:D
  Od początku wiadomo było, że chodzi wyłącznie o kasę.

 • amelias.

  Oceniono 14 razy 6

  Może i był stary, ale nie głupi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX