Znany amerykański aktor aresztowany! W jego bagażu znaleziono...

Gwiazdy czasem myślą, że wszystko im wolno.
Znany amerykański aktor aresztowany! Gwiazdy czasem myślą, że wszystko im wolno W nocy z czwartku na piątek na lotnisku w Los Angeles został zatrzymany popularny amerykański aktor. Jack Scalia w swoim bagażu podręcznym przewoził pistolet. W nocy z czwartku na piątek na lotnisku w Los Angeles został zatrzymany popularny amerykański aktor, Jack Scalia. W czasie kontroli celnej w bagażu podręcznym artysty znaleziono pistolet. Jak na razie nie wiadomo nic więcej w tej sprawie, poza jedynym: broń nie była nabita. Po co jednak Scalia w ogóle brał ją do samolotu? Dość wątpliwe jest, że 61-latek nie wiedział o zakazie wnoszenia broni na pokład samolotu... Jack Scalia początkowo pracował jako model. Miał nawet kontrakt z Armanim. Jego aparycja zachwyciła wkrótce potem producentów telewizyjnych. Szybko zadebiutował na małym ekranie. Pierwszy raz można było go oglądać w dramacie NBC "Gwiezdny twórca" i w serialu "Połączenie Devlin". Polscy widzowie mogą go kojarzyć z serialu "Tequila i Bonetti", o przygodach przystojnego policjanta i jego sprytnego psa.

Dziś w nocy na lotnisku w Los Angeles został zatrzymany popularny amerykański aktor, Jack Scalia.

Jack ScaliaScreen z TV

W czasie kontroli celnej w bagażu podręcznym artysty znaleziono pistolet. Jak na razie nie wiadomo nic więcej w tej sprawie, poza jedynym: broń nie była nabita. Po co jednak Scalia w ogóle brał ją do samolotu? Dość wątpliwe jest, że 61-latek nie wiedział o zakazie wnoszenia broni na pokład samolotu...

Jack Scalia początkowo pracował jako model. Miał nawet kontrakt z Armanim. Jego aparycja zachwyciła wkrótce potem producentów telewizyjnych. Szybko zadebiutował na małym ekranie. Pierwszy raz można było go oglądać w dramacie NBC "Gwiezdny twórca" i w serialu "Połączenie Devlin". Polscy widzowie mogą go kojarzyć z serialu "Tequila i Bonetti", o przygodach przystojnego policjanta i jego sprytnego psa.

zuz

Więcej o:
Komentarze (5)
Znany amerykański aktor aresztowany! W jego bagażu znaleziono...
Zaloguj się
 • lena85

  Oceniono 9 razy 7

  Pamiętam go, ale chyba z serialu "Na celowniku" (1995) raczej :) Podobał mi się wtedy ;)) Ktoś kojarzy ten serial? http://www.youtube.com/watch?v=p0yOV5B5Nnk

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 14 razy 6

  Rekwizyt filmowy, jak znam życie :)

 • gagula

  Oceniono 8 razy 2

  wątpię żeby miał zamiar kogoś zabić, sądzę że to prędzej dla bezpieczeństwa xD

 • princess_leya

  Oceniono 2 razy 0

  A czy nie grał też w serialu "Tequila i Bonetti"?

 • ina.

  Oceniono 16 razy -14

  Znany? Pierwszy raz widzę gościa na oczy. Nie oglądałam ani jednego serialu czy filmu z jego udziałem, a oglądam mnóstwo. Ale widzę, że na filmwebie produkcje, w których brał udział mają średnią ocen jakieś 4 może 4 i trochę, więc nic dziwnego, że kolesia nie znam - chłamu nie oglądam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX