Przedstawiamy państwu Jessikę Timberlake! Aktorka zmieniła nazwisko

Nadchodzą zmiany.
Poznajcie Państwo Jessikę Timberlake! Aktorka przyjęła nazwisko po mężu Jessica Biel przyjęła po mężu nazwisko Timberlake. W filmach nadal będzie jednak występowała pod starym nazwiskiem Wszyscy słyszeli już o magicznym ślubie Justina Timberlake'a z Jessicą Biel. Życie mężatki wiąże się z wieloma zmianami, m.in. przyjęciem nowego nazwiska. Aktorka postanowiła zostać tradycjonalistką w życiu, w filmach nadal będzie występowała jako Biel: - Tak, zmienię nazwisko([...). Moje nazwisko w branży nadal będzie takie samo, ale w życiu je zmienię. Myślę, że to będzie świetne - powiedziała Jessica, o czym donosi People.com. Młoda mężatka jest zafascynowana nowym stylem życia: - To jest trudne do wyobrażenia, że jest się dla jednej, jedynej osoby na świecie. Jeśli poznacie taką osobę, brnijcie w to. Tego rodzaju więzi są bardzo ważne - dodała. Jessica i Justin wzięli ślub 19 października we Włoszech, w miejscowości Fascano. Spotykali się, chociaż z kilkoma przerwami, od pięciu lat. Niedługo po ślubie aktorzy pojawili się na magazynu "People", który jako jedyny wykupił prawa do publikacji zdjęć z ich ślubu.

Wszyscy słyszeli już o magicznym ślubie Justina Timberlake'a z Jessicą Biel. Życie mężatki wiąże się z wieloma zmianami, m.in. przyjęciem nowego nazwiska. Aktorka postanowiła zostać tradycjonalistką w życiu, w filmach nadal będzie występowała jako Biel:

Tak, zmienię nazwisko [...]. Moje nazwisko w branży nadal będzie takie samo, ale w życiu je zmienię. Myślę, że to będzie świetne - powiedziała Jessica, o czym donosi People.com.

Młoda mężatka jest zafascynowana nowym stylem życia:

To jesttrudne do wyobrażenia, że jest się dla jednej, jedynej osoby na świecie. Jeśli poznacie taką osobę, brnijcie w to. Tego rodzaju więzi są bardzo ważne - dodała.

Jessica BielElie Saab/Facebook

Jessica i Justin wzięli ślub 19. października br. we Włoszech, w miejscowości Fascano. Spotykali się, chociaż z kilkoma przerwami, od pięciu lat. Niedługo po ślubie aktorzy pojawili się na magazynu "People", który jako jedyny wykupił prawa do publikacji zdjęć z ich ślubu.

Justin Timberlake, Jessica Bielfot. People okładka

varg

Więcej o:
Komentarze (8)
Przedstawiamy państwu Jessikę Timberlake! Aktorka zmieniła nazwisko
Zaloguj się
 • zdzirson

  Oceniono 19 razy 13

  Czytam już którąś z kolei wypowiedź tej laski i stwierdzam, że jest nad wyraz błyskotliwa, nie ma co.

 • dziwne

  Oceniono 13 razy 11

  Coraz głupsi celebryci, coraz głupsze media wychowują coraz głupszych potomków. Cofamy się. Za kolejne 2 tysiące lat gatunek ludzki wróci na drzewo. Bo na kim ma się wzorować?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 22 razy 8

  Inteligencją to ona nigdy nie grzeszyła, podobnie jak jej małżonek. "Biel" niech sobie zostawi - w końcu nim firmowała tragiczne filmy ze swym udziałem np. "Stealth".

 • browaryr

  Oceniono 2 razy 0

  jutro zakomunikuje wszem i wobec ze zmienia plec-acooo tamm-raz sie zyje...taka dosia w innym wydaniu.

 • iza111

  Oceniono 8 razy 0

  Pamiętam taką sesję zdjęciową, skały, woda i Jessica w białym bikini. Obłędnie piękna i kusząca. Mam słabośc do tej dziewczyny. Chciała zostać panią Timberlake, marzenie się ziściło. Z mojej strony życzenia szczęścia, nie będzie łatwo................

 • russel

  Oceniono 22 razy -4

  "Moje nazwisko w branży nadal będzie takie samo, ale w życiu je zmienię."
  Kogo to obchodzi? Jesteś nikim.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX