Wojewódzki zmienił swoje zdjęcie na Facebooku. Na jakie?

Kuba odświeżył wygląd swojego Facebooka.
Wojewódzki zmienił zdjęcie na Facebooku Kuba odświeżył wygląd swojego profilu Kuba Wojewódzki zmienił wygląd swojego profilu na Facebooku Gwiazdy swoje profile na portalach społecznościowych wykorzystują do komunikowania się ze światem. Jedni chcą powiedzieć ludzkości, co zjedli na obiad, inni, że uprawiali seks o poranku. Nie bez znaczenia są też publikowane zdjęcia. Kuba Wojewódzki właśnie zmienił swoje zdjęcie w tle z siebie na... siebie. Co tym chciał zakomunikować? Oto jest pytanie. Poprzednie zdjęcia pochodziły z materiałów promocyjnych wykorzystanych przy produkcji jego programu. Te same fotografie, które dawniej dziennikarz miał w swoim profilu, są także tłem w studiu. Chyba jednak gwiazdor ma dość tego samego widoku i w pracy, i w domu. Miejsce głów z programu zajęły więc... nowe głowy. Czyżby Kuba miał nieco dość swojego programu i chciał się zdystansować? Ostatni odcinek nie należał do najbardziej udanych...

Gwiazdy swoje profile na portalach społecznościowych wykorzystują do komunikowania się ze światem. Jedni chcą powiedzieć ludzkości, co zjedli na obiad, inni, że uprawiali seks o poranku.

Nie bez znaczenia są też publikowane zdjęcia. Kuba Wojewódzki właśnie zmienił swoje zdjęcie w tle z siebie na... siebie. Co tym chciał zakomunikować? Oto jest pytanie.

Kuba Wojewódzki Screen z Facebook.com

Poprzednie zdjęcia pochodziły z materiałów promocyjnych wykorzystanych przy produkcji jego programu. Te same fotografie, które dawniej dziennikarz miał w swoim profilu, są także tłem w studiu. Chyba jednak gwiazdor ma dość tego samego widoku i w pracy, i w domu. Miejsce głów z programu zajęły więc... nowe głowy.

. Screen z Facebook.com

Czyżby Kuba miał nieco dość swojego programu i chciał się zdystansować? Ostatni odcinek nie należał do najbardziej udanych...

zuz

Więcej o:
Komentarze (9)
Wojewódzki zmienił swoje zdjęcie na Facebooku. Na jakie?
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 25 razy 19

  Dajcie to na główną gazeta.pl! Koniecznie!

 • abababa

  Oceniono 20 razy 18

  "Co tym chciał zakomunikować?" Może ma jakieś problemy, albo depresję? Może to wołanie o pomoc! Trzeba natychmiast złościć tę sprawę Natalii Lesz!!! Przytuli go i będzie jak dawniej. Może w końcu Kuba przestanie szokować Polskę zmianą zdjęcia w tle.

 • fafur

  Oceniono 20 razy 18

  ja pierdziu! zmienił zdjęcie!

 • blackdress

  Oceniono 18 razy 12

  ale żenujący artykuł!! Plotku, jeśli nie masz o czym plotkować to nie plotkuj wcale. A poprzedni odcinek KW należał do bardzo udanych.

 • hadassa

  Oceniono 14 razy 12

  Ciekawszych tematów na artykuł już nie było?

 • hot_summer

  Oceniono 5 razy 3

  zuz,
  nie uważasz, że gdybyśmy byli zainteresowani nową focią profilową Powiatowego sami weszlibyśmy na fejsbuka (pisownia celowa) i obejrzeli jego profil?

 • po.waw.pl

  Oceniono 5 razy 1

  young Gay

 • cerrie

  0

  Gapiłam się kurcze na to jego pierwsze zdjęcie i gapiłam, bo cały czas mi się wydawało że on ma coś pod nosem białego. Ale to chyba moja wyobraźnia. Pewnie tak się golił że coś ja tam zobaczyłam, a pewnie tego tam nie ma. ;)

 • fankakotka1

  Oceniono 8 razy -6

  Fajne foto ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX