Klaudia Kulawik wystąpiła w "Mam talent"! Jak się zmieniła?

15-latka zaśpiewała gościnnie.
Kulawik znów wystąpiła w "Mam talent" 15-latka zaśpiewała gościnnie. Klaudia Kulawik znów pojawiła na scenie "Mam talent"! W sobotnim odcinku show 15-letnia Klaudia jako gość zaśpiewała "Only hope" - Mandy Moore Klaudia Kulawik znów pojawiła na scenie "Mam talent"! W sobotnim odcinku show Klaudia jako gość zaśpiewała "Only hope" - Mandy Moore z filmu "Szkoła uczuć". 15-latka wybrała bardzo poważny utwór, a pełny makijaż i błyszczące srebrne spodnie sprawiały, że wyglądała jeszcze bardziej poważnie. Klaudia bardzo zaangażowała się występ i zachwycała swoim mocnym głosem. Musimy też przyznać, że wyrosła na bardzo ładną dziewczynę. Widzowie pokochali Kulawik 4 lata temu, kiedy zdobyła drugie miejsce w I edycji "Mam talent". Klaudia zachwyciła publiczność bardzo dojrzałym wykonem i wyborem niezwykle wymagającego jak na jej wiek utworu "Dziwny jest ten świat". Wszyscy przecierali oczy ze zdumienia, kiedy słuchali z jakim zaangażowaniem mała dziewczynka potrafi śpiewać! Chyba nawet sam Czesław Niemen nie powstydziłby się tego występu. Teraz Klaudia wraca na scenę. Przez 4 lata uczyła się gry na flecie i rozwijała muzycznie, nagrała tez piosenkę do filmu "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa". Jak Wam się podoba Klaudia w "dorosłej" stylizacji? Myślicie, że wyrośnie z niej przekonująca wokalistka? A może już nią jest?

Klaudia Kulawik znów wystąpiła na scenie "Mam talent"! W sobotnim odcinku show Klaudia jako gość zaśpiewała "Only hope" - Mandy Moore z filmu "Szkoła uczuć". 15-latka wybrała bardzo poważny utwór, a pełny makijaż i błyszczące srebrne spodnie sprawiały, że wyglądała jeszcze bardziej poważnie.

Mam Talent! Sezon 5 odcinek 1 20.10.2012 fot.: Cezary Piwowarski/WBF WBF

Klaudia bardzo zaangażowała się występ i zachwycała swoim mocnym głosem. Musimy też przyznać, że wyrosła na bardzo ładną dziewczynę. Cały występ Klaudii możecie zobaczyć tutaj.

Mam Talent! Sezon 5 odcinek 1 20.10.2012 fot.: Cezary Piwowarski/WBF WBF

Widzowie pokochali Kulawik 4 lata temu, kiedy zdobyła drugie miejsce w I edycji "Mam talent". Klaudia zachwyciła publiczność bardzo dojrzałym wykonem i wyborem niezwykle wymagającego jak na jej wiek utworu "Dziwny jest ten świat".

tvn

Wszyscy przecierali oczy ze zdumienia, kiedy słuchali z jakim zaangażowaniem mała dziewczynka potrafi śpiewać! Chyba nawet sam Czesław Niemen nie powstydziłby się tego występu. Możecie sobie przypomnieć, jak wtedy wyglądała tutaj.

Kulawik Klaudia Kapif

Teraz Klaudia wraca na scenę. Przez 4 lata uczyła się gry na flecie i rozwijała muzycznie, nagrała tez piosenkę do filmu "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa". Jak Wam się podoba Klaudia w "dorosłej" stylizacji? Myślicie, że wyrośnie z niej przekonująca wokalistka? A może już nią jest?

Vic