Marta Kaczyńska rozstała się z mężem?!

Poznaj szczegóły.
Marta Kaczyńska rozstała się z mężem? Czy to koniec ich małżeństwa? Marta Kaczyńska wyprowadziła się z gdyńskiego mieszkania, w którym mieszkała z mężem Marcinem Dubienieckim, i przeprowadziła do kamienicy w Sopocie O kłopotach w związku Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego tabloidy rozpisują się już od kilku lat. Do tej pory główni zainteresowani zaprzeczali plotkom - ale czyżby tym razem naprawdę było coś na rzeczy? Kaczyńska wyprowadziła się z gdyńskiego mieszkania i przeprowadziła do Sopotu, do kamienicy, którą odziedziczyła po rodzicach - czytamy na Fakt.pl. We wtorek spakowała rzeczy z mieszkania w Gdyni, gdzie do tej pory mieszkała z mężem, i zawiozła je do Sopotu. Widać było, jak do kamienicy wniosła kilka dużych kartonów, a potem puste już pudełka wyrzuca do śmietnika. Po nocy spędzonej w sopockim domu rodziców, tuż po godz. 7.00 rano, zawiozła córki do szkoły - relacjonuje tabloid. Tym razem para nie chciała komentować doniesień. Kilka dni później ukazały się kolejne zdjęcia. Marcin Dubieniecki spędził wieczór z kolegami w Warszawie. A Marta Kaczyńska z córkami już chyba na dobre osiedla się w Sopocie: W piątek rano technicy doprowadzali do sopockiego mieszkania kable, żeby można było oglądać telewizję i korzystać z internetu. W piątkowe popołudnie w ogrodzie odbyło się małe przyjęcie dla znajomych córki Lecha i Marii Kaczyńskich - czytamy na Fakt.pl. Tabloid pilnie strzeże każdego kroku Kaczyńskiej i Dubienieckiego. I tak relacjonuje, że w sobotę prawnik przyjechał po córki do Sopotu. Spędziły dzień z nim i jego rodzicami. Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki są małżeństwem od 21 kwietnia 2007 roku. Kaczyńska była już wtedy w piątym miesiącu ciąży. 8 czerwca urodziła im się córka Martyna. Wychowują też razem Ewę, córkę Kaczyńskiej z poprzedniego związku.

O kłopotach w związku Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego tabloidy rozpisują się już od kilku lat. Do tej pory główni zainteresowani zaprzeczali plotkom - ale czyżby tym razem naprawdę było coś na rzeczy? Kaczyńska wyprowadziła się z gdyńskiego mieszkania i przeprowadziła do Sopotu, do kamienicy, którą odziedziczyła po rodzicach - czytamy na Fakt.pl.

We wtorek spakowała rzeczy z mieszkania w Gdyni, gdzie do tej pory mieszkała z mężem, i zawiozła je do Sopotu. Widać było jak do kamienicy wniosła kilka dużych kartonów, a potem puste już pudełka wyrzuca do śmietnika. Po nocy spędzonej w sopockim domu rodziców, tuż po godz. 7.00 rano zawiozła córki do szkoły - relacjonuje tabloid.

Tym razem para nie chciała komentować doniesień.

Fot. EastNews

Kilka dni później ukazały się kolejne zdjęcia. Marcin Dubieniecki spędził wieczór z kolegami w Warszawie. A Marta Kaczyńska z córkami już chyba na dobre osiedla się w Sopocie:

W piątek rano technicy doprowadzali do sopockiego mieszkania kable, żeby można było oglądać telewizję i korzystać z internetu. W piątkowe popołudnie w ogrodzie odbyło się małe przyjęcie dla znajomych córki Lecha i Marii Kaczyńskich - czytamy na Fakt.pl.

Tabloid pilnie strzeże każdego kroku Kaczyńskiej i Dubienieckiego. I tak relacjonuje, że w sobotę prawnik przyjechał po córki do Sopotu. Spędziły dzień z nim i jego rodzicami.

 

04.07.2010 WARSZAWA , OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 333 UL SIEMIRADZKIEGO 2 , CORKA LECHA I MARII KACZYNSKICH MARTA KACZYNSKA Z MEZEM MARCINEM DUBIENIECKIM I CORKAMI EWA I MARTYNA PODCZAS GLOSOWANIE W II TURZE WYBOROW PREZYDENCKICH . BRATANICA WRAZ Z RODZINA TOWARZYSZYLA PREZESOWI PIS KANDYDATOWI NA PREZYDENTA JAROSLAWOWI KACZYNSKIEMU . FOT. SLAWOMIR KAMINSKI / AGENCJA GAZETA Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki

 

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki są małżeństwem od 21 kwietnia 2007 roku. Kaczyńska była już wtedy w piątym miesiącu ciąży. 8 czerwca urodziła im się córka Martyna. Wychowują też razem Ewę, córkę Kaczyńskiej z poprzedniego związku.

Alfa

Więcej o:
Komentarze (19)
Marta Kaczyńska rozstała się z mężem?!
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 34 razy 30

  A jemu się w końcu wymiar sprawiedliwości do dupska dobierze? Bo nie zanosi się na to, bym się w tym wcieleniu tego doczekał.

 • russel

  Oceniono 40 razy 24

  Podwójny rozwód martuni - podwójne standardy w partii stryjka.

 • nkwd

  Oceniono 44 razy 22

  A co na to papa Rydzyk ?
  Katoliczka i już z drugim mężem się rozstaje ?
  Oboje są siebie warci.On jej służył jako ładne tło do własnego koszmarnego wizerunku.
  A ona jemu jako trampolina do układzików politycznych.

 • zenio.karaluch

  Oceniono 37 razy 19

  A dlaczego nie piszecie o jej nowym przydupasie? Pierwszego męża zdradzała, zapylił ją nie wiadomo kto. Dupienieckiemu też rogi dorobiła. Mimo, że jest przepotwornie brzydka, zawsze znajdzie się jakiś pazerny na kasę dupek, niestety.

 • arabka

  Oceniono 30 razy 14

  Oboje są beznadziejni bez żadnej moralności.Tylko kasa i korzyści im w głowie.Fuj...

 • dagmara

  Oceniono 37 razy 11

  któz byłby z takim głupim babsztylem, która genetycznie opowiada te same dyrdymały w telewizji co jej tatus i wujek. Nic nie podała się na stonowaną, skromną Marię Kaczyńska.

 • cezar85

  Oceniono 11 razy 5

  to tylko ósmy urlop w tym miesiącu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX