Kristen Stewart zdradzała Roberta od trzech lat?! Plan filmowy to dla niej największy afrodyzjak?

Kiedy ta telenowela się skończy?
Kristen zdradzała Roberta od trzech lat? Kiedy ta telenowela się skończy? Media znowu huczą od plotek o Kristen Stewart i Robercie Pattinsonie. Okazuje się, że aktorka zdradzała partnera od co najmniej trzech lat z Taylorem Lautnerem. Media znowu aż huczą od nowych plotek o Kristen Stewart i Robercie Pattinsonie. Okazuje się, że aktorka zdradzała swojego ukochanego już od co najmniej trzech lat i to z innym filmowym partnerem - Taylorem Lautnerem. Najwyraźniej Kristen ma problem z oddzieleniem życia prywatnego od filmowego scenariusza... A może to praca przed kamerą rozbudza w niej takie pokłady sympatii do kolegów z planu? Stewart jest najwyraźniej bardzo kochliwą kobietą. Mężczyzn zmienia jak rękawiczki, zdarza jej się nawet nosić po kilka par na raz! "Kiedy zeszli się z Robertem po raz pierwszy, zerwała dla niego z chłopakiem, Michaelem [...]. Ostatecznie zakończyła tamten związek, ale trwał on znacznie dłużej, niż Rob oficjalnie wiedział" - donosi informator Entertainmentwise.com. Można odnieść wrażenie, że praca jest dla Kristen największym afrodyzjakiem. Nie tylko z Robertem Pattinsoniem połączył ją romans zapoczątkowany na planie filmowym. "Wszyscy wiedzieli też o przyjaźni Kristen i Taylora Lautnera, ale nikt nie wiedział, jak bardzo bliscy sobie byli. Bardzo... Zresztą, w tej sprawie okłamała nawet Roberta" - zdradza źródło Entertainmentwise.com. "Z kolei kiedy pracowała na planie "Welcome to the Rileys" wdała się w krótki romans z asystentem producenta. Na całe szczęście miał dziewczynę, więc obojgu im zależało na utrzymaniu tego w tajemnicy" - donosi informator Entertainmentwise.com. Czyżby ten kolejny odcinek telenoweli miał na celu jedynie wzbudzić zainteresowanie mediów przed premierą drugiej części filmu "Przed świtem"? A może aktorka - jak sama o sobie mówi - jest uzależniona od adrenaliny? Według nas raczej wypadałoby to nazwać problemami z dochowaniem wierności...

Media znowu aż huczą od nowych plotek o Kristen Stewart i Robercie Pattinsonie. Okazuje się, że aktorka zdradzała swojego ukochanego już od co najmniej trzech lat i to z innym filmowym partnerem - Taylorem Lautnerem.

Najwyraźniej Kristen ma problem z oddzieleniem życia prywatnego od filmowego scenariusza... A może to praca przed kamerą rozbudza w niej takie pokłady sympatii do kolegów z planu.

Taylor Lautner, Kristen Stewart, Robert Pattinson

AP

Stewart jest najwyraźniej bardzo kochliwą kobietą. Mężczyzn zmienia jak rękawiczki, zdarza jej się nawet nosić po kilka par na raz!

Kiedy zeszli się z Robertem po raz pierwszy, zerwała dla niego z chłopakiem, Michaelem[...]. Ostatecznie zakończyła tamten związek, ale trwał on znacznie dłużej, niż Rob oficjalnie wiedział - donosi informator Entertainmentwise.com.

Można odnieść wrażenie, że praca jest dla Kristen największym afrodyzjakiem. Nie tylko z Robertem Pattinsoniem połączył ją romans zapoczątkowany na planie filmowym.

Wszyscy wiedzieli też o przyjaźni Kristen i Taylora Lautnera, ale nikt nie wiedział, jak bardzo bliscy sobie byli. Bardzo... Zresztą, w tej sprawie okłamała nawet Roberta - zdradza źródło Entertainmentwise.com.

Ale to jeszcze nie koniec jej romansów w pracy!

Z kolei kiedy pracowała na planie "Welcome to the Rileys" wdała się w krótki romans z asystentem producenta. Na całe szczęście miał dziewczynę, więc obojgu im zależało na utrzymaniu tego w tajemnicy - donosi informator Entertainmentwise.com.

Kristen Stewart, Taylor Lautnerprphotos

Czyżby ten kolejny odcinek telenoweli miał na celu jedynie wzbudzić zainteresowanie mediów przed premierą  drugiej części filmu "Przed świtem"? A może aktorka - jak sama o sobie mówi - jest uzależniona od adrenaliny? Według nas raczej wypadałoby to nazwać problemami z dochowaniem wierności...