Kristen Stewart zdradzała Roberta od trzech lat?! Plan filmowy to dla niej największy afrodyzjak?

Kiedy ta telenowela się skończy?
Kristen zdradzała Roberta od trzech lat? Kiedy ta telenowela się skończy? Media znowu huczą od plotek o Kristen Stewart i Robercie Pattinsonie. Okazuje się, że aktorka zdradzała partnera od co najmniej trzech lat z Taylorem Lautnerem. Media znowu aż huczą od nowych plotek o Kristen Stewart i Robercie Pattinsonie. Okazuje się, że aktorka zdradzała swojego ukochanego już od co najmniej trzech lat i to z innym filmowym partnerem - Taylorem Lautnerem. Najwyraźniej Kristen ma problem z oddzieleniem życia prywatnego od filmowego scenariusza... A może to praca przed kamerą rozbudza w niej takie pokłady sympatii do kolegów z planu? Stewart jest najwyraźniej bardzo kochliwą kobietą. Mężczyzn zmienia jak rękawiczki, zdarza jej się nawet nosić po kilka par na raz! "Kiedy zeszli się z Robertem po raz pierwszy, zerwała dla niego z chłopakiem, Michaelem [...]. Ostatecznie zakończyła tamten związek, ale trwał on znacznie dłużej, niż Rob oficjalnie wiedział" - donosi informator Entertainmentwise.com. Można odnieść wrażenie, że praca jest dla Kristen największym afrodyzjakiem. Nie tylko z Robertem Pattinsoniem połączył ją romans zapoczątkowany na planie filmowym. "Wszyscy wiedzieli też o przyjaźni Kristen i Taylora Lautnera, ale nikt nie wiedział, jak bardzo bliscy sobie byli. Bardzo... Zresztą, w tej sprawie okłamała nawet Roberta" - zdradza źródło Entertainmentwise.com. "Z kolei kiedy pracowała na planie "Welcome to the Rileys" wdała się w krótki romans z asystentem producenta. Na całe szczęście miał dziewczynę, więc obojgu im zależało na utrzymaniu tego w tajemnicy" - donosi informator Entertainmentwise.com. Czyżby ten kolejny odcinek telenoweli miał na celu jedynie wzbudzić zainteresowanie mediów przed premierą drugiej części filmu "Przed świtem"? A może aktorka - jak sama o sobie mówi - jest uzależniona od adrenaliny? Według nas raczej wypadałoby to nazwać problemami z dochowaniem wierności...

Media znowu aż huczą od nowych plotek o Kristen Stewart i Robercie Pattinsonie. Okazuje się, że aktorka zdradzała swojego ukochanego już od co najmniej trzech lat i to z innym filmowym partnerem - Taylorem Lautnerem.

Najwyraźniej Kristen ma problem z oddzieleniem życia prywatnego od filmowego scenariusza... A może to praca przed kamerą rozbudza w niej takie pokłady sympatii do kolegów z planu.

Taylor Lautner, Kristen Stewart, Robert Pattinson

AP

Stewart jest najwyraźniej bardzo kochliwą kobietą. Mężczyzn zmienia jak rękawiczki, zdarza jej się nawet nosić po kilka par na raz!

Kiedy zeszli się z Robertem po raz pierwszy, zerwała dla niego z chłopakiem, Michaelem[...]. Ostatecznie zakończyła tamten związek, ale trwał on znacznie dłużej, niż Rob oficjalnie wiedział - donosi informator Entertainmentwise.com.

Można odnieść wrażenie, że praca jest dla Kristen największym afrodyzjakiem. Nie tylko z Robertem Pattinsoniem połączył ją romans zapoczątkowany na planie filmowym.

Wszyscy wiedzieli też o przyjaźni Kristen i Taylora Lautnera, ale nikt nie wiedział, jak bardzo bliscy sobie byli. Bardzo... Zresztą, w tej sprawie okłamała nawet Roberta - zdradza źródło Entertainmentwise.com.

Ale to jeszcze nie koniec jej romansów w pracy!

Z kolei kiedy pracowała na planie "Welcome to the Rileys" wdała się w krótki romans z asystentem producenta. Na całe szczęście miał dziewczynę, więc obojgu im zależało na utrzymaniu tego w tajemnicy - donosi informator Entertainmentwise.com.

Kristen Stewart, Taylor Lautnerprphotos

Czyżby ten kolejny odcinek telenoweli miał na celu jedynie wzbudzić zainteresowanie mediów przed premierą  drugiej części filmu "Przed świtem"? A może aktorka - jak sama o sobie mówi - jest uzależniona od adrenaliny? Według nas raczej wypadałoby to nazwać problemami z dochowaniem wierności...

Więcej o:
Komentarze (13)
Kristen Stewart zdradzała Roberta od trzech lat?! Plan filmowy to dla niej największy afrodyzjak?
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 52 razy 44

  Niech się puszcza z kim chce.
  Kogo to obchodzi?

 • wlczkj

  Oceniono 41 razy 39

  Widać pełno idiotów i w tym kraju nabiera się na te słabe sztuczki amerykanów. Promocja filmu na całego.

 • mika17

  Oceniono 34 razy 30

  Launter jest gejem, a tych dwoje to czysty marketingowy uklad. Ja jej sie nie dziwie, ze w koncu jej sie chlopa zachcialo, ale mogla sobie znalezc jakiegos niezonatego i byc bardziej dyskretna.

 • stanislaw13

  Oceniono 16 razy 10

  E tam robią specjalnie plotki przed ostatnią częścią "Przed świtem" !!!
  A nasz Plotek kochany dał się nabrać :-)

 • dziodzio

  Oceniono 8 razy 8

  ale który to ten słynny aktor?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 19 razy 7

  >>Czyżby ten kolejny odcinek telenoweli miał na celu jedynie wzbudzić zainteresowanie mediów przed premierą drugiej części filmu "Przed świtem"?<< - pobieracie jakieś świadczenia z tytułu tego, że w redachcji pracują ułomni? Odkąd pojawiły się pierwsze doniesienia o romansach tej paskudy tłuczemy w komentarzach, że to tylko chwyt reklamowy, a do redachcji jeszcze nie dotarło.

 • katarina7171

  Oceniono 13 razy 5

  Z jednej strony podziwiam te znane osoby.Czasem to co piszą może i jest prawdą a czasem jest zupełnie wyssane z palca,trzeba mieć mocne nerwy żeby czytać na swój temat nie stworzone historie i umieć sobie z tym poradzić.Ja nie wierze w to co piszą pewnie chodzi o oglądalność przed świtem.Kiedyś nie było takiego zamieszania wokół "gwiazd"i pewnie żyło im się lepiej

 • pan.malowany

  Oceniono 29 razy -5

  Zwykla nimfomanka wiec o co chodzi?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX