Alicja Bachleda-Curuś szuka nowej miłości! Po rozstaniu Farrellem nie jest to łatwe!

Choroba ojca sprawiła, że Alicja Bachleda- Curuś postanowiła przemyśleć kilka spraw w swoim życiu i marzy o powtórnym zakochaniu się! Problem tkwi w tym, że nie ma w kim...
Alicja Bachleda-Curuś szuka miłości Po rozstaniu z Farrellem nie jest to łatwe Alicja Bachleda-Curuś szuka miłości. Osoba z jej otoczenia dla "Faktu": Alicja narzeka na facetów w Stanach (...), tęskni za prawdziwą wielką miłością. Choroba ojca sprawiła, że Alicja Bachleda- Curuś postanowiła przemyśleć kilka spraw w swoim życiu i marzy o powtórnym zakochaniu się! Problem tkwi w tym, że nie ma w kim . Od rozstania z Colinem Farrellem Alicja Bachleda- Curuś nie była z nikim związana. Wszystkie uczucia przelała na owoc związku z irlandzkim aktorem - synka Henrym Tadeuszu. Alicji z pewnością nie jest łatwo zaangażować się w nową relację miłosną po tym, jak jej rozstanie z Farrellem przez wiele tygodni nie schodziło z pierwszych stron gazet. Poza tym aktorka narzeka na brak mężczyzn, którzy chcieliby założyć rodzinę. - Alicja narzeka na facetów w Stanach, dla nich w większości jednak rodzina nie jest najważniejsza. A ona tęskni za prawdziwą wielką miłością. Niestety, tam trudno o dżentelmena. Ona stwierdziła ostatnio, że już chyba zapomniała, jak to jest być zakochanym. I choć źle jej z tym, że nie ma nikogo w Stanach, to nie szuka na siłę. Ma nadzieję, że wkrótce się to zmieni - doniosła tabloidowi "Fakt" osoba z otoczenia ABC. Bachleda-Curuś musi myśleć przede wszystkim o szczęściu trzyletniego synka, dlatego wybór partnera jest w jej przypadku bardzo trudny. - Ala chciałaby kogoś poznać, kto pomoże jej wychowywać Henia. Ona jest osobą bardzo rodzinną i chciałaby stworzyć Henry'emu prawdziwy dom - czytamy w "Fakcie".

Od rozstania z Collinem Farrellem, Alicja Bachleda- Curuś nie była z nikim związana. Wszystkie uczucia przelała na, owoc związku z irlandzkim aktorem, synka Henrym Tadeuszu. Alicji z pewnością nie jest łatwo zaangażować się w nową relację miłosną po tym, jak jej rozstanie z Farrellem przez wiele tygodni nie schodziło z pierwszych stron gazet..

OCT 25, 2009 - LOS ANGELES (USA) - COLIN FARRELL seen leaving the U2 concert at the Rose Bowl in Pasadena.    Photo: Insight Celebrity/Flynet Pictures/DS-ISM/RocstarReuters

Poza tym aktorka narzeka na brak mężczyzn, którzy chcieliby założyć rodzinę:

Alicja narzeka na facetów w Stanach, dla nich w większości jednak rodzina nie jest najważniejsza. A ona tęskni za prawdziwą wielką miłością. Niestety tam trudno o dżentelmena. Ona stwierdziła ostatnio, że już chyba zapomniała jak to jest być zakochanym. I choć źle jej z tym, że nie ma nikogo w Stanach, to nie szuka na siłę. Ma nadzieję, że wkrótce się to zmieni - doniosła tabloidowi "Fakt" osoba z otoczenia ABC.

Bachleda Curus AlicjaKAPIF


Bachleda-Curuś musi myśleć przede wszystkim o szczęściu trzyletniego synka, dlatego wybór partnera jest w jej przypadku bardzo trudny:

Ala chciałaby kogoś poznać, kto pomoże jej wychowywać Henia. Ona jest osobą bardzo rodzinną i chciałaby stworzyć Henremu prawdziwy dom - czytamy w Fakcie.

??NATIONAL PHOTO GROUP  Alicja Bachleda-Curus and Henry Tadeusz Farrell (son of Colin Farrell) spend the day with another woman and boy at the Beverly Hills Fire Department.  The women took the children to meet firefighters and see the fire engines and trucks before finishing off the day playing in a Los Angeles park. Job: 031812J16 EXCLUSIVE March 14th, 2012 Los Angeles, CA NPG.com Forum gwiazd


Alicji życzymy szczęścia w miłości. Naturalna i utalentowana góralka, jest świetną partią dla każdego mężczyzny!

polanski