Jula odpadła z programu!

Co teraz?

Jula odpadła z programu! Tego nikt się nie spodziewał. Wydawało się, że organizatorzy kreowali ją na finalistkę. Przegrała w dogrywce z Piotrem Rubikiem. Pierwszy raz głosy widzów zgadzały się z opiniami jury.

Zarówno ona, jak i Piotr Rubik, musieli wziąć udział w dogrywce. Niezbyt to przemyślane, że powtórzyli swój występ i wybrać ten sam utwór. Według Wojtka, było czuć tremę, ale podobała mu się naturalność Juli i energia jaką ona przekazuje zespołowi. Jego zdanie nie przełożyło się na głosy. Tylko Titus był za wyborem jej drużyny.

Grupa Juli rozpoczęła dzisiejszy odcinek  programu, więc widzowie mieli wiele czasu na wysyłanie SMS-ów.  Wokalistka wybrała dla swojej drużyny  piosenka Michaela Jacksona  pt. "Black Or White” - to według niej wspaniały utwór o tolerancji.  Alicja uznała, że Jula jest bardzo odważną dziewczyną, bo to trudna piosenka. Katarzyna Zielińska też była zachwycona występem:

Wspaniały ruch, ja się zapisuje na lekcję. Jeśli chodzi o choreografię to jesteś debeściak - powiedziała o Adamie.

Nawet Wojciech Jagielski był podobnego zdania:

Jula, jeśli mogłoby być lepiej, to powiedz co? Od czego? Od ciosu w tył głowy?! - spytał błyskotliwie.

Jula żałuje, że skończyła się jej przygoda z programem. Hubert Urbański nazwał to porażką jej drużyny. Fanki płakały rzewnymi łzami.

Na koniec wykonano utwór "Naiwne pytania" z refrenem "W życiu piękne są tylko chwilę". Czy wyobrażacie sobie bardziej czułe zakończenie?

Więcej o: