Justin Bieber jest dalekim kuzynem Avril Lavigne i Ryana Goslinga! Ale to nie koniec!

Nie za dużo sław jak na jedną rodzinę?
Justin Bieber ma sławnych kuzynów! Przeczytaj, z kim spokrewniony jest nastoletni gwiazdor Justin Bieber jest dalekim kuzynem Avril Lavigne, Ryana Goslinga i Celine Dion - ustalili genealodzy z Ancestry.com, o czym donosi portal Huffingtonpost.com Justin Bieber na każdym kroku podkreśla przywiązanie do swojej rodziny. Bieberów często też widuje się na wspólnych wyjściach do restauracji. A swojego zaledwie 2-letniego brata Jaxona zabrał nawet na czerwony dywan! Jednak okazuje się, że Justin ma znacznie większą rodzinę. Należą do niej m. in. Avril Lavigne i Ryan Gosling! Jak donosi portal Huffingtonpost.com, ród Bieberów pochodzi od najstarszych osadników, którzy przeszło 400 lat temu zamieszkiwali okolice Quebecku. Według naukowców z Ancestry.com, Justin z Goslingiem i Lavigne mają wspólnych krewnych: Mathurina Roya i Marguerite Bire. Oboje urodzili się we Francji na początku 1600 roku. W 1637 roku pobrali się i przenieśli się do Quebecu, gdzie Roy podjął pracę jako mistrz murarski. Jednak to nie koniec rewelacji. Portal Huffingtonpost.com przytacza także kolejne wyniki badań naukowców z Ancestry.com. Bieber ma być także dalekim kuzynem... Celin Dion! Oboje są spokrewnieni z Jacquesem Vezina i Marie Boisdon, którzy urodzili się na początku1600 we Francji, jednak później przenieśli się do Quebecu, gdzie zmarli w1687. Podejrzewamy, że Justin nawet nie marzył o tak sławnej cioci, jak Dion. Zaskoczeni i podekscytowani wynikami są także sami genealodzy. - To niesamowite w badaniu historii rodziny, że nigdy nie wiesz, co możesz znaleźć - cytuje Michelle Ercanback, badaczkę z Ancestry.com, portal Huffingtonpost.com. - W przypadku rodziny Biebera to była bardzo miła niespodzianka. Jak jednak poważni naukowcy zabrali się do swoich badań nad genealogią Biebera? Jak powiedziała sama Ercanback, przygotowania rozpoczęła od gruntownej lektury kolorowych czasopism dla nastolatek. To się nazywa przyjemna praca!

Justin Bieber na każdym kroku podkreśla przywiązanie do swojej rodziny. Bieberów często też widuje się na wspólnych wyjściach do restauracji. A swojego zaledwie 2-letniego brata Jaxona zabrał nawet na czerwony dywan! Jednak okazuje się, że Justin ma znacznie większą rodzinę. Należą do niej m. in. Avril Lavigne iRyan Gosling!

Justin Bieber was spotted hanging out, grabbing some sushi with his family then doing some shopping, on Saturday, August 11, 2012 X17online.com  EXCLUSIVE *** Local Caption ***  Justin BieberFot. Forum

Jak donosi portal Huffingtonpost.com ród Bieberów pochodzi od najstarszych osadników, którzy przeszło 400 lat temu zamieszkiwali okolice Quebecku. Według naukowców z Ancestry.com, Justin z Goslingiem iLavigne mają wspólnych krewnych: Mathurina Roya i Marguerite Bire. Oboje urodzili się we Francji na początku 1600. W 1637 roku pobrali się i przenieśli się do Quebecu, gdzie Roy podjął pracę jako mistrz murarski.

04/01/2006 - Avril Lavigne - Nickelodeon's 19th Annual Kids' Choice Awards - Orange Carpet - UCLA Pauley Pavilion - Los Angeles, CA - Keywords:  - Photo Credit: Glenn Harris / Photorazzi - Contact (1-866-551-7827)prphotos

ryan goslingAgencja Gazeta

Jednak to nie koniec rewelacji. Portal Huffingtonpost.com przytacza także kolejne wyniki badań naukowców z Ancestry.com. Bieber ma być także dalekim kuzynem... Celin Dion! Oboje są spokrewnieni z Jacquesem Vezina i Marie Boisdon, którzy urodzili się na początku1600 we Francji, jednak później przenieśli się do Quebecu, gdzie zmarli w1687.

Canadian singer Celine Dion reacts to a journalist's question at a press conference in Shanghai, China, on Friday April 11, 2008, prior to her concert,  after scrapping her impending concert in Beijing because the Chinese promoter failed to get the appropriate permission. (AP Photo)Celine Dion/AP

Podejrzewamy, że Justin nawet nie marzył o tak sławnej cioci, jak Dion. Zaskoczeni i podekscytowani wynikami są także sami genealodzy.

To niesamowite w  badaniu historii rodziny, że nigdy nie wiesz, co możesz znaleźć - cytuje Michelle Ercanback, badaczkę z Ancestry.com portal Huffingtonpost.com - W przypadku rodziny Biebera to była bardzo miła niespodzianka.

Jak jednak poważni naukowcy zabrali się do swoich badań nad genealogią Biebera? Jak powiedziała sama Ercanback, przygotowania rozpoczęła od gruntownej lektury kolorowych czasopism dla nastolatek. To się nazywa przyjemna praca!

11/07/2011 - Justin Bieber - Justin Bieber Switches on Westfield Shopping Centre's Christmas Lights in London on November 7, 2011 - Westfield Shopping Centre, Sherpards Bush - London, UK - Keywords: headshot, black leather jacket, Singer, grey wool hat, stud earrings, jewelry, LMK26-31537-191111 Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: Landmark / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1prphotos

zuz