Lady Gaga zwymiotowała na scenie! "Modliłam się, żeby nikt tego nie zauważył, ale to całkiem zabawne"

Lady Gaga wymiotuje podczas koncertu.
Lady Gaga zwymiotowała na scenie Naśladuje Biebera?! Lady Gaga wkłada wiele siły w swoje występy. Ostatnio jednak przesadziła, bo zaczęła wymiotować na scenie. Jakiś czas temu to samo przytrafiło się Bieberowi W to, że Lady Gaga wkłada wiele sił w swoje występy, nikt nie wątpi. Niestety, na jednym z ostatnich koncertów trochę przesadziła. Wokalistka podczas wykonywania układu choreograficznego nagle... zwymiotowała na scenie. Nie wiemy, co zaszkodziło artystce, ale wszystko wyglądało dosyć niesmacznie. Artystka postanowiła później skomentować przykry incydent. Wpis pozwala nam przypuszczać, że Lady Gaga nie odczuwa nawet nutki zażenowania. - Modliłam się, żeby nikt tego nie zauważył, ale to całkiem zabawne. Mimo wszystko udało mi się wykonać układ choreograficzny! - napisała na jednym z serwisów internetowych. Przypomnijmy, że niedawno na scenie zwymiotował Justin Bieber. Na swoim Twitterze napisał, że wszystkiemu winne było mleko, które wypił przed koncertem. A jaka była przyczyna niedyspozycji Lady Gagi?

To, że Lady Gaga wkłada wiele sił w swoje występy, nikt nie wątpi. Czyżby przesadziła z wysiłkiem? Wokalistka, podczas wykonywania układu choreograficznego, z bliżej nieokreślonych przyczyn zwymiotowała na scenie. W komentarzu artystki po całym zajściu zupełnie nie czuć nawet nutki zażenowania.

Modliłam się, że nikt tego nie zauważył, ale to całkiem zabawne. Mimo tego udało mi się wykonać układ choreograficzny!

Twitter Lady GagaLady Gaga Twitter

Lady Gaga w BarcelonieScreen z youtube.com

Lady Gaga w BarcelonieScreen z youtube.com

Niedawno podobny niefortunny wypadek miała Justin Bieber. Na swoim Twitterze napisał, że wszystkiemu było winne mleko, które wypił przed koncertem.

Justin Bieber.YouTube

A jaka była przyczyna niedyspozycji Lady Gagi?

iw