Kate Middleton i książę William sprawili Reese Witherspoon nietypowy prezent

Dostała śpioszki z brytyjską flagą!
Reese Witherspoon obdarowana Dostała śpioszki z brytyjską flagą! Reese Witherspoon w ub. tygodniu urodziła synka - Tennessee Jamesa. Dostała prezent samej od Kate Middleton i księcia Williama: śpioszki z brytyjską flagą. Reese Witherspoon w zeszłym tygodniu urodziła trzecie dziecko, synka Tennessee Jamesa. Jego ojcem jest Jim Toth. To pierwsze dziecko pary, która pobrała się w marcu 2011 r. Ciąża Reese była zagrożona, ostatnie dni przed porodem aktorka spędziła w szpitalu w Los Angeles. Dziecko urodziło się zdrowe, mama też czuje się dobrze. Teraz przyjaciele pary śpieszą z gratulacjami. Niespodzianką był prezent od Kate Middleton i księcia Williama, z którymi Reese poznała się w ubiegłym roku podczas podróży po Stanach Zjednoczonych. Książęca para wysłała synowi aktorki śpioszki z wzorem... brytyjskiej flagi! To zabawny i pełen autoironii prezent ze strony dziedzica brytyjskiego tronu. Jak donosi Showbiz.com, do paczki dołączono kartkę z odręcznie napisanymi życzeniami.

Reese Witherspoon w zeszłym tygodniu urodziła trzecie dziecko, synka Tennessee Jamesa. Jego ojcem jest Jim Toth. To pierwsze dziecko pary, która pobrała się w marcu 2011 r. Ciąża Reese była zagrożona, ostatnie dni przed porodem aktorka spędziła w szpitalu w Los Angeles. Dziecko urodziło się zdrowe, mama też czuje się dobrze. Teraz przyjaciele pary śpieszą z gratulacjami.

Niespodzianką był prezent od Kate Middleton i księcia Williama, z którymi Reese poznała się w ubiegłym roku podczas podróży po Stanach Zjednoczonych. Książęca para wysłała synowi aktorki śpioszki ze wzorem... brytyjskiej flagi! To zabawny i pełen autoironii prezent ze strony dziedzica brytyjskiego tronu. Jak donosi Showbiz.com ,do paczki dołączono kartkę z odręcznie napisanymi życzeniami.

reese witherspoonEastNews

Teraz mały Tennessee musi szybko nauczyć się korzystać z nocnika, by nie zapaskudzić flagi ;)

ak