Ola Kwaśniewska i Kuba Badach zamieszkają w takim domu!

Państwo młodzi zamieszkają w nowoczesnym bliźniaku na warszawski strzeżonym osiedlu w Wilanowie.
Dom Kwaśniewskiej i Badacha Państwo młodzi zamieszkają w nowoczesnym bliźniaku w Wilanowie. Wiadomo już, gdzie zamieszka młoda para! Ola Kwaśniewska i Kuba Badach wybrali luksusowego bliźniaka w renomowanej warszawskiej dzielnicy - w Wilanowie Wiemy, gdzie zamieszka świeżo upieczone małżeństwo, Ola Kwaśniewska i Kuba Badach! Młodzi wybrali luksusowego bliźniaka w renomowanej warszawskiej dzielnicy - Wilanowie. Budowa domu już się zakończyła, a państwo młodzi zajmowali się ostatnio jego wykończeniem i wystrojem wnętrz. Już niedługo Ola i Kuba przeprowadzą się do luksusowych włości. Dom ma 243 m2 i jest dwupiętrowy. Budynek mieści się na działce 1260 m2. Szczęśliwi właściciele nie mogą narzekać na brak miejsca: na parterze znajduje się mała łazienka z oknem oraz przestronny salon z szerokimi drzwiami balkonowymi. Dom ma także praktyczne rozwiązanie: kuchnia ma wejście do salonu, jeśli więc Ola i Kuba zapragną coś ugotować, będą mieć ułatwione zadanie: będą mogli podawać potrawy bezpośrednio do salonu. W tym pokoju będzie z pewności miła atmosfera, bo znajduje się w nim kominek. W takim domu Ola Kwaśniewska będzie też mieć oczywiście miejsce dla siebie: na piętrze znajduje się sypialnia małżeńska z oddzielną własną łazienką. Na piętrze znajdują się także trzy inne pokoje, idealne, jeśli młodzi będą planować powiększenie rodziny, i kolejna widna łazienka. Firma budująca dom zadbała też o detale: klinkierową podmurówkę, drewniane okna czy marmurowe parapety. Budynek znajduje się na strzeżonym, kameralnym osiedlu, nikt ie pożądany nie zakłóci więc szczęścia pary. Cały dom możecie zobaczyć na portalu www.domiporta.pl. Jego koszt to, bagatela, 1 mln 400 tysięcy zł. Państwo młodzi niedawno mówili, że zajmują się wykańczaniem wnętrz nowego domu: Budowanie wspólnego gniazdka ma dla Oli i Kuby najwyraźniej duże znaczenie, bo poprosili gości weselnych, by jako prezenty ślubne kupili właśnie akcesoria do mieszkania, takie jak kieliszki czy sztućce - donosił "Fakt". Cóż, na pewno dobrze się urządzili.

Wiemy, gdzie zamieszka świeżo upieczone małżeństwo, Ola Kwaśniewska i Kuba Badach! Młodzi wybrali luksusowego bliźniaka w renomowanej warszawskiej dzielnicy - Wilanowie. Budowa domu już się zakończyła, a państwo młodzi zajmowali się ostatnio jego wykończeniem i wystrojem wnętrz. Już niedługo Ola i Kuba przeprowadzą się do luksusowych włości. Dom ma 243 m2 i jest dwupiętrowy.

Dom, Ola Kwaśniewska Domiporta.pl


Budynek mieści się na działce 1260 m2. Szczęśliwi właściciele nie mogą narzekać na brak miejsca: na parterze znajduje się mała łazienka z oknem oraz przestronny salon z szerokimi drzwiami balkonowymi. Dom ma także praktyczne rozwiązanie: kuchnia ma wejście do salonu, jeśli więc Ola i Kuba zapragną coś ugotować, będą mieć ułatwione zadanie: będą mogli podawać potrawy bezpośrednio do salonu. W tym pokoju będzie z pewności miła atmosfera, bo znajduje się w nim kominek.

Ola Kwaśniewska, dom Domiporta.pl

W takim domu, Ola Kwaśniewska będzie też mieć oczywiście miejsce dla siebie: na piętrze znajduje się sypialnia małżeńska z oddzielną własną łazienką. Na piętrze znajdują się także 3 inne pokoje, idealne jeśli młodzi będą planować powiększenie rodziny i kolejna widna łazienka. Firma budująca dom zadbała też o detale: klinkierową podmurówkę, drewniane okna czy marmurowe parapety.

Ola Kwaśniewska, dom Domiporta.pl

Budynek znajduje się na strzeżonym, kameralnym osiedlu, nikt ie pożądany nie zakłóci więc szczęścia pary. Cały dom możecie zobaczyć na portalu www.domiporta.pl. Jego koszt to, bagatela, 1 mln 400 tysięcy zł.

Badach Kuba, Kwasniewska Ola Aleksandra Fot. KAPIF

Państwo młodzi niedawno mówili, że zajmują się wykańczaniem wnętrz nowego domu:

Mało im ślubu. Zabierają się też za remont wspólnego mieszkania. Przez ostatnie miesiące nie wiedzą, jak się nazywają - relacjonowała"Viva!".

Budowanie wspólnego gniazdka ma dla Oli i Kuby najwyraźniej duże znaczenie, bo poprosili gości weselnych, by jako prezenty ślubne kupili właśnie akcesoria do mieszkania, takie jak kieliszki czy sztućce, donosił "Fakt". Cóż, na pewno dobrze się urządzili.

 KAPiF

 

Vic

Więcej o:
Komentarze (30)
Ola Kwaśniewska i Kuba Badach zamieszkają w takim domu!
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 39 razy 33

  "Na bogato"? Że co? że luksfery?, czy że okna w dachu? Bo nie wiem, co uważacie za oznakę bogactwa. Dom jak dom.

 • pan.malowany

  Oceniono 36 razy 26

  Niech sobie mieszkaja gdzie chca- nie sadze aby ktos byl specjalnie zainteresowany tym tematem.

 • forfiter_jr

  Oceniono 45 razy 23

  "...by jako prezenty ślubne kupili właśnie akcesoria do mieszkania, takie jak kieliszki czy sztućce."
  Hmmm, mając takiego teścia kieliszki to podstawa:D

 • plotek_zdurnial

  Oceniono 24 razy 18

  Architektoniczna bieda.

  Mimo wszystko, patrząc choćby na to, jak się Pani Badachowa ubiera, a robi to nawet nieźle, czy na to, co tworzy Pan Badach, a też nie jest to złe (może się podobać, może się nie podobać, mnie się np. nie podoba, nie mój klimat, obiektywnie jednak jest to na dość wysokim poziomie), spodziewać się można było czegoś w dobrym guście. A tu takie coś. Fuj! Mam nadzieję, że to tylko fantazje Plotka na ten temat, a ci dwoje, skoro ich na to stać, będą mieszkać w czymś lepszym niż polska katalogowa nędza.

 • russel

  Oceniono 30 razy 14

  Widać, że mieszkać tam będzie córka lewicowego polskiego polityka i prezydenta, który karierę poświęcił walce z nierównościami społecznymi, obronie najbiedniejszych, opiece nad zwykłymi robolami zarabiającymi grosze, bez perspektyw na własny dom.

 • koja

  Oceniono 21 razy 13

  Dom jak dom . Żaden wypas.

 • blackybleki

  Oceniono 17 razy 11

  Gdzie tu luksus. Zwykły paskudny jedne z miliona tak samo paskudnych domów. Naprawdę zupełnie tego nie rozumiem. Totalny brak gustu i elementarnego zainteresowania jakąkolwiek architekturą. KOSZMAR.

 • susanstohelit

  Oceniono 24 razy 10

  Dość pospolity i kiczowaty jak na dom.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX