Doda ujeżdża psa! I wypina przy tym pupę

Zrobi wszystko, żeby wzbudzić sensację?
Doda ujeżdża psa i wypina pupę Przyzwyczailiśmy się że wypina się do zdjęć, ale erotyczne pozy z psem to nowość Przyzwyczailiśmy się już, że Doda wypina się do zdjęć, jak tylko nadarzy się ku temu okazja. Tym razem jednak przesadziła. Erotyczne pozy z żywym psem? Doda ma niespożyte zasoby energii. Nawet w przerwach między ujęciami do swojego nowego teledysku do piosenki "Fuck it", którą śpiewa z Fokusem, nie siedzi bezczynnie. Całe szczęście, że ma komórkę - dzięki niej może nieco rozładować swój potencjał twórczy, a swojego Facebooka zapełnić nowymi fotkami. Dzięki jej autorskiej relacji możemy spodziewać się, że jej najnowszy klip będzie obfitował w mocne sceny. Doda pochwaliła się bowiem kilkoma wyzywającymi kostiumami. Obcisłe body i wysokie kozaki przywodzą nam na myśl dominę z filmów dla dorosłych. Doda na fotelu u makijażystki nie mogła wysiedzieć spokojnie i zrobiła sobie "sweet focię". Oczywiście nie zabrakło wielkiego dekoltu i charakterystycznych rozchylonych ust. Mieliśmy także okazję zobaczyć Dodę pozująca z koszulką z nadrukiem: "Zbyt dużo miłości zabije cię". Zastanawiamy się, czy to ma być przestroga dla jej partnerów, czy raczej ostrzeżenie dla niej samej. Piosenkarka upubliczniła też zdjęcie jak siedzi w sklepowej lodówce. To z kolei pochodzi z planu klipu. O 6 nad ranem jednak przemęczenie dało o sobie znać. Doda chyba jednak nie do końca wiedziała, co robi. Przyzwyczailiśmy się już, że Doda wypina się do zdjęć, jak tylko nadarzy się ku temu okazja. Tym razem jednak przesadziła. Erotyczne pozy z żywym psem? Niektórzy mogliby to nawet podciągnąć pod paragraf... A jak skomentowała to zdjęcie Doda? "o 6 nad ranem juz sie głupieje:))))))))" Doda nie omieszkała nam przypomnieć o Światowym Dniu Zwierząt i zachęcała nas do pomagania.

Doda ma niespożyte zasoby energii. Nawet w przerwach między ujęciami do swojego nowego teledysku do piosenki "Fuck it", którą śpiewa z Fokusem, nie siedzi bezczynnie. Całe szczęście, że ma komórkę - dzięki niej może nieco rozładować swój potencjał twórczy, a swojego Facebooka zapełnić nowymi fotkami.

Doda, teledysk, plan, fuck itscreen z Facebook.com

Dzięki jej autorskiej relacji możemy spodziewać się, że jej najnowszy klip będzie obfitował w mocne sceny. Doda pochwaliła się bowiem kilkoma wyzywającymi kostiumami.

Doda, teledysk, fokus, fuck it, wypina się, tyłek, pupa, sexyscreen z Facebook.com

Obcisłe body i wysokie kozaki przywodzą nam na myśl dominę z filmów dla dorosłych.

Doda, teledysk, fokus, fuck it, wypina się, tyłek, pupa, sexy

screen z Facebook.com

Doda także na fotelu u makijażystki nie mogła wysiedzieć spokojnie i zrobiła sobie "sweet focię". Oczywiście nie zabrakło wielkiego dekoltu i charakterystycznych rozchylonych ust.

Doda, teledysk, fokus, fuck it, wypina się, tyłek, pupa, sexyscreen z Facebook.com

Mieliśmy okazję także zobaczyć Dodę pozująca z koszulką, z nadrukiem: "Zbyt dużo miłości zabije cię". Zastanawiamy się, czy to ma być przestroga dla jej partnerów czy raczej ostrzeżenie dla niej samej. Piosenkarka upubliczniła też zdjęcie jak siedzi w sklepowej lodówce. To z kolei pochodzi z planu klipu.

Doda, teledysk, plan, fuck itscreen z Facebook.com

 

Doda, teledysk, fokus, fuck it, wypina się, tyłek, pupa, sexyscreen z Facebook.com

O 6 nad ranem jednak przemęczenie dało o sobie znać, Doda chyba jednak nie do końca wiedziała, co robi. Przyzwyczailiśmy się już, że Doda wypina się do zdjęć jak tylko nadarzy się ku temu okazja. Tym razem jednak przesadziła, erotyczne pozy z żywym psem? Niektórzy mogliby to nawet podciągnąć pod paragraf... A jak skomentowała to zdjęcie Doda?

o 6 nad ranem juz sie głupieje:))))))))

Doda, teledysk, fokus, fuck it, wypina się, tyłek, pupa, sexyscreen z Facebook.com

Doda, Światowy Dzień Zwierząt 2012screen z Facebook.com

Doda nie omieszkała nam przypomnieć, że dziś jest Światowy Dzień Zwierząt i zachęca nas do pomagania.

zuz