Co graficy zrobili z biustem Cameron Diaz?! Aktorka wygląda jak lalka z doklejonymi w pośpiechu piersiami

Oszpecili dekolt aktorki!
Cameron Diaz jakby z doklejonym biustem Graficy magazyny "Esquire" oszpecili dekolt aktorki! Jak zrobić z ładnej kobiety plastikową lalę z biustem o dziwnym kształcie? Graficy magazyny "Esquire" oszpecili jedna z najseksowniejszych aktorek Hollywood. Jak zrobić z ładnej i zgrabnej kobiety plastikową lalę z biustem o dziwnym kształcie? Graficy magazyny "Esquire" to wiedzą. Cameron Diaz, jedna z najseksowniejszych i najpopularniejszych aktorek Hollywood, wzięła udział w sesji zdjęciowej, która zapewne miała pokazać, że kobieta po czterdziestce wciąż jest hot. Efekt? Komiczny. Diaz wygląda jak Barbie z doklejonymi w pośpiechu piersiami. Na skórze dekoltu nie ma ani jednaj fałdki. Graficy nie postarali się, aby podniesiony i powiększony biust aktorki wyglądał choć trochę naturalnie. Czyżby komputerowo usunęli go i po prostu doczepili dwie piłki? Ściśnięte piersi, wyprasowana skóra, sztuczny uśmiech i wydłużone do granic możliwości nogi - to zdecydowanie jedna z najgorszych sesji w karierze aktorki. Zastanawiamy się tylko, czy Cameron widziała te zdjęcia przed publikacją?

Jak zrobić z ładnej i zgrabnej kobiety plastikową lalę z biustem o dziwnym kształcie? Graficy magazyny "Esquire" to wiedzą.

 

Cameron DiazEsquire

Cameron Diaz, jedna z najseksowniejszych i najpopularniejszych aktorek Hollywood, wzięła udział w sesji zdjęciowej, która zapewne miała pokazać, że kobieta po 40 wciąż jest hot. Efekt? Komiczny. Diaz wygląda jak Barbie z doklejonymi w pośpiechu piersiami. Na skórze dekoltu nie ma ani jednaj fałdki. Graficy nie postarali się, aby podniesiony i powiększony biust aktorki wyglądał choć trochę naturalnie. Czyżby komputerowo usunęli go i po prostu doczepili dwie piłki?

Ściśnięte piersi, wyprasowana skóra, sztuczny uśmiech i wydłużone do granic możliwości nogi - to zdecydowanie jedna z najgorszych sesji w karierze aktorki. Zastanawiamy się tylko, czy Cameron widziała te zdjęcia przed publikacją?

 

Cameron DiazEsquire

 

Cameron DiazEsquire

 

 

Cameron DiazEsquire


Tak gwiazda wygląda bez retuszu, na oficjalnej imprezie. Widać, że biust ma niewielki.

cameron Diaz, oscary, after partyAP/Evan Agostini

A tak na co dzień, przyłapana przez paparazzi.

82508, LOS ANGELES, CALIFORNIA - Thursday, August 16, 2012. Actress Cameron Diaz hunts for her keys in the bottom of a bag after visiting a friend in Los Angeles.  Photograph: ?? Survivor, PacificCoastNews.com**FEE MUST BE AGREED PRIOR TO USAGE** **E-TABLET/IPAD & MOBILE PHONE APP PUBLISHING REQUIRES ADDITIONAL FEES** LOS ANGELES OFFICE:+1 310 822 0419 LONDON OFFICE:+44 20 8090 4079East News

Co sądzicie o sesji? Graficy przesadzili?

Saw


Co sądzisz o sesji Diaz w magazynie Esquire?