Łapicka ma romans z aktorem?! Ile on ma lat?

Odnalazła kolejną bratnią duszę?
Kamila Łapicka odnalazła bratnią duszę? Wdowa po Andrzeju Łapickim dochodzi do siebie po stracie męża. Wygląda na to, że Kamila Łapicka - wdowa po Andrzeju Łapickim - ma nowego adoratora. Jest nim jej kolega z Teatru Polskiego w Warszawie, aktor Paweł Ciołkosz. Kamila Łapicka chyba powoli dochodzi do siebie po śmierci swojego męża. Zaczęła odnosić sukcesy nie tylko na polu zawodowym, lecz także i prywatnym. Podobno wdowa po Andrzeju Łapickim ma już nowego adoratora - kolegę z pracy - Pawła Ciołkosza. Para poznała się w Teatrze Polskim. Kamila pracuje tam jako asystentka reżysera, a Paweł jako aktor. Razem mieli okazję współpracować przy "Mazepie" czy najnowszym przedstawieniu "Parady". To na przyjęciu po premierze tego spektaklu, reporterzy Se.pl zauważyli w Łapickiej pewną zmianę. Podobno była wyjątkowo wesoła i wręcz promieniała. Za metamorfozę ma być odpowiedzialny nowy adorator. Podobno przez całe przyjęcie nie odstępował młodej wdowy na krok. Dbał, aby uśmiech nie schodził z jej twarzy - opowiadał zabawne historyjki i żarciki. Kamila bardzo dobrze czuje się w jego towarzystwie. Paweł Ciołkosz ma 34-lata i kilka udanych ról teatralnych na swoim koncie. Występował również gościnnie w kilku serialach m. in w "Ojcu Mateuszu", "Generale" czy "Twarzą w twarz". Większe sukcesy odniósł jednak w dubbingu: to on użyczył głosu Muminkowi w "Lecie Muminków"! Może dlatego Łapicka cały czas się tak śmiała, skoro czułe słówka szeptał jej do ucha... Muminek.

Kamila Łapicka chyba powoli dochodzi do siebie po śmierci swojego męża. Zaczęła odnosić sukcesy nie tylko na polu zawodowym, lecz także i prywatnym. Podobno wdowa po Andrzeju Łapickim ma już nowego adoratora - kolegę z pracy - Pawła Ciołkosza.

 

Konferencja serialu WSZYSTKO PRZED NAMI - 06.08.2012,Restauracja Endorfina, fot.WBF/Piotr PodlewskiWBFWięcej
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/kamila-lapicka-ma-nowego-przyjaciela-kamilo-przeciez-to-dziecko-zdjecia_282813.html

Para poznała się w Teatrze Polskim. Kamila pracuje tam jako asystentka reżysera, a Paweł jako aktor. Razem mieli okazję współpracować przy "Mazepie" czy najnowszym przedstawieniu "Parady". To na przyjęciu po premierze tego spektaklu, reporterzy Se.pl zauważyli w Łapickiej pewną zmianę. Podobno była wyjątkowo wesoła i wręcz promieniała. Za metamorfozę ma być odpowiedzialny nowy adorator.

Mscichowska Kamila zona LapickaKAPIF

Podobno przez całe przyjęcie nie odstępował młodej wdowy na krok. Dbał, aby uśmiech nie schodził z jej twarzy - opowiadał zabawne historyjki i żarciki. Kamila bardzo dobrze czuje się w jego towarzystwie.

Paweł Ciołkoszmat.prasowe

Paweł Ciołkosz ma 34-lata i kilka udanych ról teatralnych na swoim koncie. Występował również gościnnie w kilku serialach m. in w "Ojcu Mateuszu", "Generale" czy "Twarzą w twarz". Większe sukcesy odniósł jednak w dubbingu: to on użyczył głosu Muminkowi w "Lecie Muminków"!

Może dlatego Łapicka cały czas się tak śmiała, skoro czułe słówka szeptał jej do ucha... Muminek.

 

Muminekscreen z youtube.com

zuz

Więcej o:
Komentarze (44)
Łapicka ma romans z aktorem?! Ile on ma lat?
Zaloguj się
 • dodosdontquack

  Oceniono 56 razy 34

  Co za dno, swieza wdowe juz wiklacie w romans... a moze facet po prostu byl mily dla kobiety, ktora niedawno stracila meza?

 • louis.cypher

  Oceniono 37 razy 19

  ja pie! ale ona jest brzydka!

 • samozwaniec

  Oceniono 29 razy 13

  Przeciez nalezy sie jej wreszcie troche normalnego,szalonego seksu.Malzenstwo z panem Lapickim bylo jedynie wejsciem do klubu celebrytow.Zaloba zaloba,ale zycie ma swoje prawa.Niech ma...

 • pan.malowany

  Oceniono 27 razy 13

  Dziwie sie tylko, ze jakis facet ma taki kiepski gust.

 • czesiuwisniak

  Oceniono 17 razy 13

  Jestem młoda wdowa
  Za mąż wyjść gotowa
  Za młodego męża
  Który się napręża

  Bo serduszko moje
  Nie da mi spokoju
  Jak chcesz no to siup
  Dzisiaj zaręczyny - jutro ślub!

 • marta220390

  Oceniono 41 razy 11

  Przepraszam, ale jak ktoś mógł w ogóle myśleć,że ona darzyła Andrzeja Łapickiego miłością? Tak wtedy jej zwolennicy się udzielali,że ona go kocha, że nie liczą się pieniądze, że istnieje miłość, która nie ma granic wiekowych ( w ich przypadku bodajże 60 lat ) . I słucham teraz gdzie są ci jej zwolennicy ? Co powiedzą na to,że po tak krótkim czasie wdała się w romans ? że po śmierci swojego męża, tak ? Wyrzucała na śmietnik wszystkie jego pamiątki ze sceny ? Słucham .

 • leoncio

  Oceniono 12 razy 10

  natura nie lubi próżni

 • teletoobis

  Oceniono 16 razy 10

  najlepszym Muminkiem byl (jest) Jacek Kawalec (dobranocki)
  Howgh.

 • kbamm

  Oceniono 34 razy 8

  Pani Kamilo, do Skolimowa !!! Do Skolimowa chłopa szukać :-)))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX