Co z pieniędzmi ze ślubu Oli Kwaśniewskiej? "Już wkrótce zostaną przekazane schronisku"

Para niesłusznie została oskarżona o niewywiązanie się ze swojej obietnicy.

Przed uroczystością zaślubin Ola Kwaśniewska i Kuba Badach postanowili wesprzeć finansowo jedno z podwarszawskich schronisk prosząc gości, aby zamiast kupować kwiaty przeznaczyli równowartość bukietów ślubnych na pomoc dla bezdomnych zwierząt. Niedawno tabloidy obiegła informacja, jakoby para młoda nie wywiązała się ze swojej obietnicy, ponieważ na konto placówki nie wpłynęła jeszcze ani złotówka. Plotek.pl zasięgnął informacji w tej sprawie dowiadując się, co dzieje się z pieniędzmi przeznaczonymi na schronisko.

Tabloidy po raz kolejny chcą sprzedać nieprawdziwego newsa dotyczącego ślubu Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha. Środki w wysokości kilku tysięcy złotych, które zostały zgromadzone podczas wesela, już wkrótce zostaną przekazane schronisku - zapewnia w rozmowie z nami menedżerka Oli, Małgorzata Herde.

Ola Kwaśniewska Fot. Kapif

Choć od ceremonii zaślubin Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha minęło już trochę czasu, wydarzenie nadal wzbudza niemałe zainteresowanie mediów. Zamieszanie wokół pieniędzy przeznaczonych na pomoc zwierzętom jest na to najlepszym dowodem.

 KAPiF

Miejmy nadzieję, że to już ostatnia "afera" związana ze ślubem pary.

Alex

Więcej o:
Komentarze (27)
Co z pieniędzmi ze ślubu Oli Kwaśniewskiej? "Już wkrótce zostaną przekazane schronisku"
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 36 razy 32

  Kilka tysięcy tylko, a tacy bogacze przyszli. Słabiutko.

 • sensacja

  Oceniono 23 razy 21

  Nisko sobie cenią zaszczyt uczestniczenia w weselu Kwaśniewskiej. Warto było wydawać tyle na zupę z raków dla ludzi, którzy prośbę nowożeńców wycenili na w sumie kilka tysięcy?

 • koja

  Oceniono 21 razy 19

  Przykra sprawa dla młodej pary. A to był naprawdę miły gest z ich strony. Wysrarczyło aby goście z "elyty" wpałciłi pieniądze na konto schroniska a dwód wpłaty przekazali młodym.

 • ina.

  Oceniono 20 razy 18

  Tylko kilka tysięcy? Przecież na ich ślubie było mnóstwo osób w tym milionerzy!

 • mozela

  Oceniono 29 razy 17

  Kilka tysiecy ?! Przy takiej liczbie nadzianych nuworyszy, ktorzy byli obecni na tej imprezie to wrecz smieszna kwota. Kolejna zenada.

 • forfiter_jr

  Oceniono 18 razy 16

  Haha im większa kasa tym większe skąpstwo. Zależność znana od stuleci.

 • marcelito

  Oceniono 28 razy 16

  Kilka tysięcy to pewnie kosztował sam alkohol wypity na weselu przez ojca panny młodej:)

 • gawronka

  Oceniono 22 razy 14

  Bo Ci cali "celebryci" to dziady . Chaty na kredyt, ciuchy i buty wypozyczone , samochody w leasingach . tacy "bogacze" z tych polskich celebrytów :D

 • nocnymarek

  Oceniono 26 razy 14

  Patrząc na te zdjęcie nie wróżę temu związkowi szczęścia.Pan młody pod parasolem a panna moknie na deszczu.A deszcz to zapłakane życie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX