Piotr G±sowski PRZYTYŁ 6 kilo. Przez Grycankę?

Aktor stara się zrzucić 6 kilo, które przybrał na planie u boku Marty Grycan.

Wygl±da na to, że wspólna praca z Mart± Grycan nie wyszła Piotrowi G±sowskiemu na dobre. Na planie nowego kulinarnego reality show o nazwie "Polski turniej wypieków" aktor do¶ć znacznie przybrał na wadze.

A ja przytyłem. Sze¶ć kilo! Po każdym odcinku kilogram! - wyznał w rozmowie z dwutygodnikiem "Gala".

Marta Grycan, Piotr G±sowski Facebook.com/Tomasz Deker

 

G±sowskiemu nadprogramowe kilogramy nie przypadły do gustu, bowiem już zacz±ł z nimi walczyć. Tego samego nie można powiedzieć o współprowadz±cej program Marcie Grycan. Znana z luĽnego podej¶cia do swojej tuszy celebrytka nie przejmuje się tym, że podczas programu może przybrać na wadze.

Ja nigdy nie jestem na diecie. No, może czasem, najczę¶ciej przed latem piję same soczki. Ja po prostu nie chcę schudn±ć. Lubię siebie tak±, jaka jestem. - zapewnia Grycanka.

 

Marta Grycan, Piotr G±sowski Screen Gazeta.tv


Dystans Marty do swojej wagi jest godny pozazdroszczenia. Niestety nie podziela go dbaj±cy o linię Piotr, który podczas kręcenia każdego odcinka przeżywał istne katusze odmawiaj±c sobie smakołyków.

Boże, co to była za męka! Kręcimy program, a tam wszystko pachnie [...] Naprawdę, najmocniejszego to złamie. - przyznał.

Piotr G±sowski, Marta Grycan fot. KAPIF

 

Wierzymy, że potrzeba naprawdę dużo wytrwało¶ci i silnej woli, aby oprzeć się pokusie podjadania, zwłaszcza podczas kręcenia takiego programu. I to z Mart± Grycan u boku.