Taylor Swift: Nie chcę NIC wiedzieć o uczuciach Johna Mayera!

Taylor Swift zdobi okładkę najnowszego amerykańskiego wydania Glamour. W środku czytelnicy mogą znaleźć bardzo emocjonalny wywiad...

Prowadzący rozmowę z Taylor wspomniał o tym, co John Mayer mówił na temat jej piosenki "Dear John", napisanej przez wokalistkę po rozstaniu z muzykiem. Tekst utworu zdradza, że piosenkarka poczuła się przez Mayera bardzo zraniona. Muzyk niedawno opowiedział o swoim stosunku do sprawy - przyznał, że go to zdenerwowało i zaniepokoiło. Taylor nie chciała jednak o tym rozmawiać i natychmiast przerwała wywiad!

Nie! Nie chcę tego wiedzieć. Nie chcę wiedzieć. Wiem, że to nie było dla mnie dobre, więc nie chcę wiedzieć. Priorytetem jest dla mnie to, aby być teraz szczęśliwą i wiem, czego nie byłabym w stanie znieść. Nigdy nie ujawniałam, o kim są moje piosenki. To nie jest tak, że jestem zapatrzona w siebie i nie chcę słyszeć o sobie niczego negatywnego. Po prostu trzymam samą siebie w ryzach. Ale nie jestem gruboskórna... Jeśli pozwolisz sobie spaść za daleko w dół króliczej nory i słuchania tego, co ludzie o tobie myślą, to może zmienić w tobie wszystko - powiedziała Taylor.

Wokalistka zamierza omijać temat Mayera.

Słusznie?

John Mayer

Mau

Więcej o: