Edyta Herbuś rozstała się z Mariuszem Trelińskim! To już ostateczne

"Party" pisze, że jedna z najbardziej medialnych par zakończyła związek.
Herbuś rozstała się z Trelińskim! "Party" pisze, że jedna z najbardziej medialnych par zakończyła związek. W mediach od dłuższego czasu pojawiały się plotki o rozstaniu Edyty Herbuś i Mariusza Trelińskiego. Tym razem jednak to już pewne - donosi magazyn "Party". W mediach od dłuższego czasu pojawiały się plotki o rozstaniu Edyty Herbuś i Mariusza Trelińskiego. Tym razem jednak to już pewne - donosi "Party". Według magazynu to Edyta zadecydowała o rozstaniu z reżyserem teatralnym po dwóch latach związku. Podobno miłość się po prostu wypaliła. Co na to menedżerka Edyty, Małgorzata Herde? - Absolutnie tego nie komentujemy - powiedziała w rozmowie Plotek.pl. Jednak kiedy zapytaliśmy o to, czy Edyta nadal będzie występować w operach reżyserowanych przez Trelińskiego, menadżerka udzieliła odpowiedzi sugerującej, że rozstanie może być prawdą: - Życie prywatne ma się nijak do życia zawodowego, więc Edyta jak najbardziej będzie występować w tych spektaklach. Poza tym Edyta zaczęła tańczyć u Trelińskiego, jeszcze zanim zaczęła być jego partnerką - powiedziała menedżer Herbuś. Jak widać, wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Jeszcze miesiąc temu, gdy plotkowano o rozstaniu Herbuś i Trelińskiego, Małgorzata Herde mówiła: - Edyta i Mariusz nie rozstali się. Ktoś rozsiewa plotki na ich temat, bo chce im zaszkodzić - mówiła. Para rozstała się podobno pod koniec sierpnia. Na ślubie Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha Edyta pojawiła się bez partnera. Jednak na wesele Oli i Kuby para przyszła razem. To podobno ich ostanie wspólne wyjście. Dotąd na wspólnych wyjściach Edyta i Mariusz chętnie okazywała sobie czułość: przytulali się i obejmowali. Tym razem było inaczej. Mimo to na weselu Kwaśniewskiej robili wszystko, by nic po sobie nie poznać. Herbuś i Treliński poznali się w 2010 r. na castingu tancerzy do "Traviaty", której Mariusz był reżyserem. Ich romans wybuchł już po premierze spektaklu.

W mediach od dłuższego czasu pojawiały się plotki o rozstaniu Edyty Herbuś i Mariusza Trelińskiego. Tym razem jednak to już pewne - jak donosi "Party". Według magazynu to Edyta zadecydowała o rozstaniu z reżyserem teatralnym po dwóch latach związku. Podobno miłość się po prostu wypaliła. Co na to menadżerka Edyty, Małgorzata Herde?

Absolutnie tego nie komentujemy - powiedziała w rozmowie Plotek.pl.

Trelinski Mariusz, Herbus Edyta Fot. KAPIF

Jednak kiedy zapytaliśmy o to, czy Edyta nadal będzie występować w operach reżyserowanych przez Trelińskiego, menadżerka udzieliła odpowiedzi sugerującej, że rozstanie może być prawdą:

Życie prywatne ma się nijak do życia zawodowego, więc Edyta jak najbardziej będzie występować w tych spektaklach. Poza tym Edyta zaczęła tańczyć u Trelińskiego, jeszcze zanim zaczęła być jego partnerką - powiedziała menadżer Herbuś.

Jak widać, wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Jeszcze miesiąc temu, gdy plotkowano o rozstaniu Herbuś i Trelińskiego, Małgorzata Herde mówiła:

Edyta i Mariusz nie rozstali się. Ktoś rozsiewa plotki na ich temat, bo chce im zaszkodzić - mówiła.

Herbus Edyta

Para rozstała się podobno pod koniec sierpnia. Na ślubie Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha, Edyta pojawiła się bez partnera. Edyta i Mariusz chcą jednak utrzymać ze sobą przyjacielskie kontakty i na wesele Oli i Kuby przyszli już razem. To podobno ich ostanie wspólne wyjście.

Herbus Edyta, Trelinski Mariusz Kapif

Para dotychczas na wszelkich wspólnych wyjścia chętnie okazywała sobie czułość: przytulali się i obejmowali. Tym razem było inaczej. Mimo to, na weselu Kwaśniewskiej robili wszystko, by nic po sobie nie poznać:

Zachowywali się bardzo naturalnie. Tańczyli ze sobą, dużo rozmawiali, a Edyta często się wzruszała - powiedział w rozmowie z "Party" gość weselny.

Herbuś i Treliński poznali się w 2010 r. na castingu tancerzy do "Traviaty", której Mariusz był reżyserem. Ich romans wybuchł już po premierze spektaklu.

Vic

Więcej o:
Komentarze (22)
Edyta Herbuś rozstała się z Mariuszem Trelińskim! To już ostateczne
Zaloguj się
 • krycha_73

  Oceniono 21 razy 19

  Możecie mi zdradzić, dleczego o jednych piszecie kochanek/kochanka, a o innych partner/partnerka? Jak jest róznica do cholery? Najwyraźniej decyduje sympatia redaktorków z Plotka.

 • wars222

  Oceniono 14 razy 14

  Bardzo śmiesznie wygląda Na tym zdjęciu z wesela. Totalny brak proporcji i to nie dlatego, że takie zdjęcie, tylko dlatego, że to jej znak firmowy. Co do rozstania, to chyba żadne zaskoczenie. Dwa lata to zazwyczaj czas, kiedy działa chemia, a po tym czasie różnice intelektualne i środowiskowe stają się coraz bardziej nie do zniesienia. Kiedy opadają różowe okulary, pozostaje Herbuś jeno , która może i świetnie tańczy, ale ogólnie jest pospolitą panienką i raczej woli inne imprezki niż operę.

 • forfiter_jr

  Oceniono 17 razy 13

  A ta cała "menadżerka Edyty" to sypiała z nimi, że tyle wie o ich związku??

  Poza tym... Redaktorze "Vic", pozwolę sobie zacytować:
  "Na ślubie OLI Kwaśniewskiej i KUBY Badacha, Edyta pojawiła się BEZ partnera.
  Edyta i Mariusz chcą jednak utrzymać ze sobą przyjacielskie kontakty i na wesele OLI i KUBY przyszli już RAZEM."

  To chodzi o jakieś różne śluby, różne Ole, czy po prostu wczorajsza impreza była ciężka i przerosła możliwości spożycia??

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 25 razy 11

  Wkręciła się, gdzie się dało, on pociupciał młodszą i się znudziło im.

 • jaguar

  Oceniono 12 razy 8

  Rozstała sie. Teraz stanie sie cud i bedzie gwiazdą. Ha ha ha !

 • zenio.karaluch

  Oceniono 18 razy 8

  Zważywszy, że to ona była w niego wpatrzona jak w obrazek i to ona korzystała na tej "miłości", wątpię czy dobrowolnie z tego zrezygnowała. Podobno Chaberek wróciła z zagranicy, po prostu:)

 • londres

  Oceniono 14 razy 6

  czyli Edytka szuka teraz nowego sponsora. Te ciuchy i torebki kosztuja, a samym celebryctwem kasy sie nie natłucze

 • stanislaw13

  Oceniono 9 razy 5

  Nawywijała coś na weselu i ją zostawił :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX