Liam Hemsworth kazał Miley usunąć Twittera! Wściekł się na nią za to, co o nim napisała

Słusznie?
Liam kazał Miley usunąć Twittera! Wściekł się na nią za to, co o nim napisała. Miley ma potrzebę dzielenia się z fanami każdą, nawet najmniej przemyślaną refleksją, także o swoim związku. Liam kazał jej usunąć Twittera. To nie pierwszy raz, kiedy Liam sugeruje Miley Cyrus, że lepiej by zrobiła, gdyby przestała korzystać ze swojego konta na Twitterze. Skasowała je już w 2009 roku, ale szybko tam wróciła. Wokalistka ma aż do przesady rozwiniętą potrzebę dzielenia się z fanami każdą, nawet najbardziej nieprzemyślaną refleksją. Pamiętacie jej wpisy z początku września? Sugerowała, że w jej związku przydałoby się "więcej pasji". "Czasami mam wrażenie, że kocham wszystkich bardziej, niż oni mnie. Nienawidzę tego uczucia" - pisała Miley. - "Myśl dnia: Może to nie tak, że kochają słabiej, po prostu kochają na tyle, na ile ich stać" - dodała. Nietrudno było wywnioskować, że w ich związku pojawił się jakiś kryzys. I choć Miley szybko napisała na swoim profilu, że nie należy tych słów kojarzyć z nią i Liamem, bo "w raju wszystko w porządku", to nawet jej chłopak nie dał się przekonać jej zapewnieniom. Zażyczył sobie, aby od tej pory przestała pisać o ich prywatnych sprawach na portalach społecznościowych. Podobno doszło nawet do tego, że Liam kazał jej usunąć konto na Twitterze.

To nie pierwszy raz, kiedy Liam sugeruje Miley Cyrus, że lepiej by zrobiła, gdyby przestała korzystać ze swojego konta na Twitterze. Skasowała je już w 2009 roku, ale szybko tam wróciła. Wokalistka ma aż do przesady rozwiniętą potrzebę dzielenia się z fanami każdą, nawet najbardziej nieprzemyślaną refleksją. Pamiętacie jej wpisy z początku września? Sugerowała, że w jej związku przydałoby się "więcej pasji".

Czasami mam wrażenie, że kocham wszystkich bardziej, niż oni mnie. Nienawidzę tego uczucia - pisała Miley.- Myśl dnia: Może to nie tak, że kochają słabiej, po prostu kochają na tyle, na ile ich stać - dodała.

Nietrudno było wywnioskować, że w ich związku pojawił się jakiś kryzys. I choć Miley szybko napisała na swoim profilu, że nie należy tych słów kojarzyć z nią i Liamem, bo "w raju wszystko w porządku", to nawet jej chłopak nie dał się przekonać jej zapewnieniom. Zażyczył sobie, aby od tej pory przestała pisać o ich prywatnych sprawach na portalach społecznościowych  Podobno doszło nawet do tego, że Liam kazał jej usunąć konto na Twitterze.

Mau

Więcej o:
Komentarze (9)
Liam Hemsworth kazał Miley usunąć Twittera! Wściekł się na nią za to, co o nim napisała
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 25 razy 21

  Jaki chlew. Niech Rozenek się przejedzie do niej i posprząta.

 • princess_leya

  Oceniono 18 razy 16

  Może zanim zacznie wrzucać zdjęcia, to niech sprzątnie ten chlew który ma w pokoju... Co za syfiara.

 • forfiter_jr

  Oceniono 15 razy 13

  Im większy pustak, tym bardziej się wywnętrznia... Dno.

 • paola1900

  Oceniono 14 razy 10

  Skoro już sobie fotki w lustrze robi, co samo w sobie jak dla mnie jest tandetne, to mogłaby chociaż ten pokój posprzątać.

 • ona..

  Oceniono 10 razy 6

  oan ten burdel specjalnie zrobiła. nie wiecie ze to jest.. takie cool? ... ;/ zal

 • plotek_zdurnial

  Oceniono 9 razy 5

  Podejmuję dziś wysiłek zalogowania się w celu napisania tego tylko, że ja pierdziu, jacy oni brzydcy! Z naciskiem na nią, bo on by jeszcze uszedł w tłumie, gdyby nie miał zamiłowania do obciachowych fryzów i jeszcze bardziej obciachowego rozpinania koszuli do poziomu brzucha.

 • fergalex

  Oceniono 4 razy 4

  zrobiła bałagan, bo wie, że zawsze ktoś po niej posprząta ;/

 • browaryr

  Oceniono 6 razy 2

  na pierwszym zdjeciu wyglada jakby miala pelna pape czegos-i nie mogla polknac...

 • Gość: Szymon Owedyk

  0

  Ach te social media nie wpływają na nas pozytywnie. Dlatego może pomyśleć czasami o usunięcia swojego konta Twitter. Jak? Tutaj wyjaśniam jaksierozwijac.pl/jak-usunac-konto-na-twitterze/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX