Liam Hemsworth kazał Miley usunąć Twittera! Wściekł się na nią za to, co o nim napisała

Słusznie?
Liam kazał Miley usunąć Twittera! Wściekł się na nią za to, co o nim napisała. Miley ma potrzebę dzielenia się z fanami każdą, nawet najmniej przemyślaną refleksją, także o swoim związku. Liam kazał jej usunąć Twittera. To nie pierwszy raz, kiedy Liam sugeruje Miley Cyrus, że lepiej by zrobiła, gdyby przestała korzystać ze swojego konta na Twitterze. Skasowała je już w 2009 roku, ale szybko tam wróciła. Wokalistka ma aż do przesady rozwiniętą potrzebę dzielenia się z fanami każdą, nawet najbardziej nieprzemyślaną refleksją. Pamiętacie jej wpisy z początku września? Sugerowała, że w jej związku przydałoby się "więcej pasji". "Czasami mam wrażenie, że kocham wszystkich bardziej, niż oni mnie. Nienawidzę tego uczucia" - pisała Miley. - "Myśl dnia: Może to nie tak, że kochają słabiej, po prostu kochają na tyle, na ile ich stać" - dodała. Nietrudno było wywnioskować, że w ich związku pojawił się jakiś kryzys. I choć Miley szybko napisała na swoim profilu, że nie należy tych słów kojarzyć z nią i Liamem, bo "w raju wszystko w porządku", to nawet jej chłopak nie dał się przekonać jej zapewnieniom. Zażyczył sobie, aby od tej pory przestała pisać o ich prywatnych sprawach na portalach społecznościowych. Podobno doszło nawet do tego, że Liam kazał jej usunąć konto na Twitterze.

To nie pierwszy raz, kiedy Liam sugeruje Miley Cyrus, że lepiej by zrobiła, gdyby przestała korzystać ze swojego konta na Twitterze. Skasowała je już w 2009 roku, ale szybko tam wróciła. Wokalistka ma aż do przesady rozwiniętą potrzebę dzielenia się z fanami każdą, nawet najbardziej nieprzemyślaną refleksją. Pamiętacie jej wpisy z początku września? Sugerowała, że w jej związku przydałoby się "więcej pasji".

Czasami mam wrażenie, że kocham wszystkich bardziej, niż oni mnie. Nienawidzę tego uczucia - pisała Miley.- Myśl dnia: Może to nie tak, że kochają słabiej, po prostu kochają na tyle, na ile ich stać - dodała.

Nietrudno było wywnioskować, że w ich związku pojawił się jakiś kryzys. I choć Miley szybko napisała na swoim profilu, że nie należy tych słów kojarzyć z nią i Liamem, bo "w raju wszystko w porządku", to nawet jej chłopak nie dał się przekonać jej zapewnieniom. Zażyczył sobie, aby od tej pory przestała pisać o ich prywatnych sprawach na portalach społecznościowych  Podobno doszło nawet do tego, że Liam kazał jej usunąć konto na Twitterze.

Mau