18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Ola Szwed po raz drugi w Playboyu! Świeci nagą pupą na okładce

Młoda aktorka znowu się rozebrała.
Ola Szwed po raz drugi w "Playboyu" Młoda aktorka znowu się rozebrała Gdy tylko osiągnęła pełnoletność, rozebrała się w popularnym magazynie. Dziś, 2 lata później, Ola Szwed znowu prezentuje swoje wdzięki w "Playboyu". Gdy tylko osiągnęła pełnoletność, rozebrała się w najpopularniejszym magazynie dla panów. Dziś, 2 lata później, Ola Szwed znowu prezentuje swoje wdzięki w "Playboyu". Czy znowu "nie ma nic do ukrycia"? Na pewno nadal jest seksowna i nadal nie wstydzi się nagości. Poprzednim razem młodziutka aktorka, która wtedy była w klasie maturalnej, na okładce pokazała nagą pierś. Teraz pręży się na łóżku, słuchając muzyki w takiej pozie, że doskonale możemy obejrzeć jej kształtne i jędrne pośladki.

Gdy tylko osiągnęła pełnoletność, rozebrała się w najpopularniejszym magazynie dla panów. Dziś, 2 lata później, Ola Szwed znowu prezentuje swoje wdzięki w Playboyu. Czy znowu "nie ma nic do ukrycia"? Na pewno nadal jest seksowna i nadal nie wstydzi się nagości.

Ola Szwed, playboyokładka Playboya

Poprzednim razem młodziutka aktorka, która wtedy była w klasie maturalnej, na okładce pokazała nagą pierś. Teraz pręży się na łóżku słuchając muzyki w takiej pozie, że doskonale możemy obejrzeć jej kształtne i jędrne pośladki. Jesteście ciekawi zawartości magazynu?

 

ola szwedokładka Playboya

Saw

Więcej o:
Komentarze (26)
Ola Szwed po raz drugi w Playboyu! Świeci nagą pupą na okładce
Zaloguj się
 • baba_jaga

  Oceniono 40 razy 24

  Po za tym że urodziła się czarna i rodziną zastępczą nie zrobiła nic .......chyba że zrobienie czegoś to pokazanie gołej du..py w plejboju.....
  cóż za kariera

 • chlopskirozum

  Oceniono 23 razy 21

  wydawało mi się, że ona jest ciemnoskóra. Tak jej z tym było do twarzy. Co si.ę nagle stało?

 • dealer

  Oceniono 21 razy 17

  To w końcu zdecydujcie się, ona jest biała czy czarna, bo sam już nie wiem.

 • alejajaa

  Oceniono 21 razy 15

  Chciałam z tego miejsca wystosować apel do panienek które, występują w świerszczykach:Panny, mężatki , dziewice pokazujcie co macie najlepsze czyli tyłki, waginy i cyce! Niech się faceci onanizują , kobiety wam zazdroszczą a rodzice ? no cóż, rodzice niech się za was wstydzą .

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 16 razy 10

  Fotoszop w pełnej krasie.

 • browaryr

  Oceniono 15 razy 9

  ????hmmm-urodzilam sie czarna dziewczynka zeby umrzec bialym mezczyzna??lakier z niej odpada....

 • cerrie

  Oceniono 12 razy 8

  A na onecie w newsie na temat jej kolejnego występu w świerszczyku zastanawiano się jak to się stało że w poprzedniej sesji jej karnacja była ciemna, a w obecnej jest o wiele jaśniejsza.

 • alexa082

  Oceniono 23 razy 7

  Szkoda , a tak fajnie grała w Rodzinie zastępczej...no cóż pewnie kasy za mało

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX