Najsztub po rozmowie z Dodą: Dziwna kobieta

Po rozmowie z Dodą w programie "Najsztub słucha", dziennikarz wypowiedział się co myśli o znanej piosenkarce.
Najsztub o rozmowie z Dodą Dziennikarz mówi, co myśli o znanej piosenkarce Najsztub o Dodzie: - Dziwna kobieta, to, że ona fantazjuje, to mnie nie zaskoczyło. To jest cecha ludzi, którzy mają trochę niezgodę na świat, w którym żyją. W nowym programie "Najsztub słucha" jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w kraju przesłuchuje znane kobiety. Po odcinku z Dodą redaktorka portalu wp.pl zapytała Najsztuba o wrażenia po wywiadzie z piosenkarką: - Dziwna kobieta, to, że ona fantazjuje, to mnie nie zaskoczyło. To jest cecha ludzi, którzy mają trochę niezgodę na świat, w którym żyją. Zapytany o obawy przed rozmową z Dodą prowadzący program odpowiedział: - Nie jest łatwa, dlatego że rozmowę traktuje jako przykry obowiązek bycia gwiazdą. W związku z tym czuje się atakowana. Uważa, że to koncert na szybkie riposty, nie jest skłonna do rozmów.

W nowym programie "Najsztub słucha", jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w kraju przesłuchuje znane kobiety. Po odcinku z Dodą, redaktorka portalu wp.pl zapytała Najsztuba o wrażenia po wywiadzie z piosenkarką:

Dziwna kobieta, to że ona fantazjuje to mnie nie zaskoczyło. To jest cecha ludzi, którzy mają trochę niezgodę na świat, w którym żyją.

 

Piotr Najsztubscreen z youtube.com

 

Zapytany o obawy przed rozmową z Dodą, prowadzący program odpowiedział:

Nie jest łatwa dlatego, że rozmowę traktuje jako przykry obowiązek bycia gwiazdą. W związku z tym czuje się atakowana. Uważa, że to koncert na szybkie riposty, nie jest skłonna do rozmów.

 

Piotr Najsztubmat. prasowe

 

Ciekawa opinia. Zgadzacie się z Piotrem Najsztubem?