Wiemy, gdzie poznali się Ola i Kuba! "WSZYSTKO zaczęło się na moim BALKONIE!"

Znany muzyk zdradził tajemnicę, jak poznała się para młoda.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach starają się nie zdradzać zbyt wielu tajemnic w początków swojej znajomości. Zrobił to jednak ich przyjaciel, w rozmowie z dziennikarką radia RMF.FM

Bardzo marzyliśmy [z Dorotą Szelągowską, partnerką Sztaby - przyp. red.] o tym, by Ola i Kuba poznali się. Zaprosiliśmy ich kiedyś do siebie. Wszystko zaczęło się więc na naszym balkonie. Teraz to mogę powiedzieć - zdradził Adam Sztaba, juror Must Be The Music.

Nic więc dziwnego, że na ślubie pary nie zabrakło kompozytora i jego partnerki, Doroty Szelągowskiej, którzy w pewnym stopniu są rodzicami chrzestnymi tego małżeństwa. Muzyka i parę młodą łączy bardzo zażyła relacja. Do tego stopnia, że Sztaba odpowiadał za oprawę muzyczną ceremonii.

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 22.09.2012 SLUB ALEKSANDRY KWASNIEWSKIEJ I KUBY BADACHA W KATEDRZE POLOWEJ WOJSKA POLSKIEGO N/Z: ADAM SZTABA DOROTA SZELAGOWSKA

Sztaba poznał się z Olą Kwaśniewską zapewne w czasie trzeciej edycji "Tańca z gwiazdami", gdzie córka byłego prezydenta była jedną z uczestniczek, a muzyk kierował orkiestrą. Z Kubą Badachem współpracował natomiast przy aranżacjach utworów zespołu Poluzjanci oraz na różnych festiwalach muzycznych.

RK


Więcej o:
Komentarze (6)
Wiemy, gdzie poznali się Ola i Kuba! "WSZYSTKO zaczęło się na moim BALKONIE!"
Zaloguj się
 • andrea

  Oceniono 26 razy 18

  Bardzo lubię pana Sztabę, świetny muzyk, świetny juror no i życzliwy facet, skoro zadał sobie trud poznania osób co do których - sądził, że mogą sobie przypaść do gustu. A że jest inteligenty - dobrze sądził !

 • stanislaw13

  Oceniono 17 razy 15

  Dobra wyżyczyliśmy młodym szczęścia, zdrowia, pomyślności a teraz plotku,drogi plotku już dość BASTA !!!!

 • warmiaczka

  Oceniono 14 razy 14

  "Babcia stala na balkonie, dziadek droga maszerowal..."

 • forfiter_jr

  Oceniono 8 razy 0

  Dla mnie mogli się poznać w pociągu w przeciągu na drągu...

 • jaguar

  Oceniono 15 razy -1

  Romeo i Julia ?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 30 razy -4

  Poznali się na balkonie. Dobrze, że nie w kiblu podczas szybkiego fykymyky.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX