Fokus atakuje dziennikarza podczas konferencji prasowej "Jesteś Bogiem". Były brawa!

Takiej odpowiedzi się nie spodziewał.
Fokus zaatakował dziennikarza Takiej odpowiedzi się nie spodziewał Fokus zaatakował dziennikarza podczas konferencji prasowej "Jesteś Bogiem": Może po prostu otwórz się i posłuchaj, a dopiero potem pogadamy. Fokus zaatakował dziennikarza podczas konferencji prasowej "Jesteś Bogiem". Podczas konferencji prasowej, która odbyła się wczoraj w Warszawie, jeden z dziennikarzy powiedział, że scenariusz na pewno odbiega od rzeczywistości: - Nie wierzę, że młodzi ludzie interesujący się muzyką byli skazani na taką nudę. Nie wierzę w to, że muzycy nie mają panienek, nie mają pieniędzy. (...) Czy rzeczywiście wasze życie było aż tak nudne? Fokus od razu się zdenerwował i stwierdził, że poczuł się urażony. Dziennikarz próbował się tłumaczyć: - Nie chciałem urazić. - No to za późno. Już to zrobiłeś, ziomeczku z Warszawy - odparł raper. Drugie pytanie dziennikarza tylko pogorszyło sytuację: - O czym jest wasz rap? Poirytowany raper odpowiedział: - Nie wiem, może przeczytaj kilka książek, to się dowiesz. Jakoś to się odczuwa, wiesz. Setki tysięcy ludzi wiedzą, o czym jest mój rap, a ty nie wiesz. No to kto ma problem, bo ja nie wiem? Może po prostu otwórz się i posłuchaj, a dopiero potem pogadamy. Po tej wypowiedzi cała sala zaczęła bić brawo Fokusowi, a speszony dziennikarz opuścił konferencję.

Takiej riposty chyba się nikt nie spodziewał. Zaatakowany przez rapera dziennikarz ze wstydu opuścił salę! Podczas konferencji prasowej, która odbyła się wczoraj w Warszawie, jeden z dziennikarzy powiedział, że scenariusz na pewno odbiega od rzeczywistości:

Nie wierzę, że młodzi ludzie interesujący się muzyką byli skazani na taką nudę. Nie wierzę w to, że muzycy nie mają panienek, nie mają pieniędzy. (...) Czy rzeczywiście Wasze życie było aż tak nudne?

Fokus od razu się zdenerwował i stwierdził, że poczuł się urażony. Dziennikarz próbował się tłumaczyć:

Nie chciałem urazić.
No to za późno. Już to zrobiłeś, ziomeczku z Warszawy - odparł raper.

Fokus

Drugie pytanie dziennikarza tylko pogorszyło sytuację:

O czym jest wasz rap?

Poirytowany raper odpowiedział:

Nie wiem, może przeczytaj kilka książek, to się dowiesz. Jakoś to się odczuwa, wiesz. Setki tysięcy ludzi wiedzą o czym jest mój rap, a ty nie wiesz. No to kto ma problem, bo ja nie wiem? Może po prostu otwórz się i posłuchaj, a dopiero potem pogadamy.

Po tej wypowiedzi, cała sala zaczęła bić brawo Fokusowi, a speszony dziennikarz opuścił konferencję.

doda, fokus, paktofonika

polanski