Lady Gaga przytyła 12 kilogramów! Jest nie do poznania!

Alkohol, marihuana, czy włoskie jedzenie? Lady Gaga zaskoczyła wyglądem holenderską publiczność podczas koncertu.
Lady Gaga przytyła 15 kilogramów Alkohol, marihuana, czy włoskie jedzenie? Lady Gaga zaskoczyła wyglądem Lady Gaga w niczym już nie przypomina dawnej siebie w rozmiarze XS. Gwiazda przybrała sporo na wadze. Pojawiły się plotki, że Gaga jest w ciąży. Lady Gaga w niczym już nie przypomina dawnej siebie w rozmiarze XS. Gwiazda przybrała sporo na wadze, ale chyba nie odczuwa z tego powodu kompleksów, gdyż na koncercie, jaki dała kilka dni temu w Amsterdamie, nieskrępowana paradowała na scenie jedynie w gorsecie. Gorset oraz mięsne buty są nawiązaniem do kreacji z prawdziwego mięsa, w jakiej Gaga pokazała się na gali MTV Video Music Awards. Odkąd zdjęcia mocno zaokrąglonej Gagi obiegły media, wszyscy spekulują, co może być przyczyną tej niedoskonałości. Jeszcze kilka miesięcy temu Gaga chwaliła się, że jest na alkoholowej diecie, dzięki której utrzymuje niską wagę. W wywiadzie dla show Allana Carra, Kelly Osbourne, która zmagała się z nadwagą całe życie, zapytana przez dziennikarza o przyczynę wzrostu wagi u Lady Gagi, odpowiedziała: "Myślę, że jest w ciąży." Gaga w wywiadzie dla programu radiowego Elvisa Durana wypowiedziała się o swoim nowym wyglądzie: "Jestem teraz na diecie, ponieważ przytyłam 15 kilogramów. Nie czuję się z tym źle, nawet przez sekundę. Nieustająco byłam na restrykcyjnej diecie. Kocham jeść makarony i pizzę. Mój ojciec otworzył restaurację. Jest niesamowita, wszystko jest pyszne. Ale mówię ci, przybywa mi dwa kilogramy za każdym razem, gdy tam jestem." Złośliwi mówią, że oprócz włoskich przysmaków, przyczyną przytycia artystki jest duża ilość alkoholu. Piosenkarka lubi używki. Podczas występu w stolicy Holandii zapaliła publicznie skręta.

Lady Gaga w niczym już nie przypomina dawnej siebie w rozmiarze XS. Gwiazda przybrała sporo na wadze, ale chyba nie odczuwa z tego powodu kompleksów, gdyż na koncercie, jaki dała kilka dni temu w Amsterdamie, nieskrępowana paradowała na scenie jedynie w gorsecie.

EXCLUSIVE: Lady Gaga performs in Amsterdam.  Pictured: Lady Gaga

Gorset oraz mięsne buty są nawiązaniem do kreacji z prawdziwego mięsa, w jakiej Gaga pokazała się  na gali MTV Video Music Awards.

EXCLUSIVE: Lady Gaga performs in Amsterdam.  Pictured: Lady Gaga

Odkąd zdjęcia mocno zaokrąglonej Gagi obiegły media, wszyscy spekulują, co może być przyczyną tej niedoskonałości. Jeszcze kilka miesięcy temu Gaga chwaliła się, że jest na alkoholowej diecie, dzięki której utrzymuje niską wagę.

American pop singer Lady Gaga arrives at Vilnius airport in Vilnius, Lithuania, Monday, Aug. 20, 2012. Lady Gaga will hold the concert in Vilnius as part of her Europe tour. (AP Photo/Mindaugas Kulbis) LITHUANIA OUT

W wywiadzie w show Allana Carra, Kelly Osbourne, która zmagała się z nadwagą całe życie, zapytana przez dziennikarza o przyczynę wzrostu wagi u Lady Gagi, odpowiedziała:

Myślę, że jest w ciąży.

EXCLUSIVE: Lady Gaga performs in Amsterdam.  Pictured: Lady Gaga

Gaga w wywiadzie dla programu radiowego Elvisa Durana wypowiedziała się o swoim nowym wyglądzie:

Jestem teraz na diecie, ponieważ przytyłam 12 kilogramów. Nie czuję się z tym źle, nawet przez sekundę. Nieustająco byłam na restrykcyjnej diecie. Kocham jeść makarony i pizzę. Mój ojciec otworzył restaurację. Jest niesamowita, wszystko jest pyszne. Ale mówię ci, przybywa mi dwa kilogramy za każdym razem, gdy tam jestem.

Złośliwi mówią, że oprócz włoskich przysmaków, przyczyną przytycia artystki jest duża ilość alkoholu, którą pije Gaga. Piosenkarka lubi używki. Podczas występu w stolicy Holandii zapaliła publicznie skręta.

Lady Gaga

polanski