Lindsay Lohan ZNOWU aresztowana! Za co tym razem?

Czy kiedyś wyjdzie na prostą?
Lindsay Lohan znowu aresztowana Czy kiedyś wyjdzie na prostą? Lindsay Lohan znowu aresztowana. Aktorka jechała do klubu, prowadziła porsche cayenne i potrąciła pieszego, 34-letniego Jose Rodrigueza - czytamy na NYPost.com. To już chyba nikogo nie dziwi. Lindsay Lohan znowu została aresztowana. Aktorka jechała do klubu nocnego, prowadziła porsche cayenne i potrąciła pieszego, 34-letniego Jose Rodrigueza - czytamy na NYPost.com. Do zdarzenia doszło w Nowym Jorku na Manhattanie około godz. 7 polskiego czasu. Lindsay jak gdyby nigdy nic weszła do znajdującego się w hotelu Dream Downtown klubu, wyszła po dwóch godzinach i wtedy została aresztowana. Jose Rodriguez twierdzi, że samochód uderzył go w nogę: - To bardzo boli - powiedział. Aktorka nie przejęła się tym, że kogoś potrąciła: - Powiedziała do mnie: "Musisz stąd iść". Weszła do klubu, a jakiś mężczyzna wsiadł do samochodu i odjechał. Ochrona próbowała mnie powstrzymać przed robieniem zdjęć auta - powiedział Rodriguez. Lindsay Lohan postawiono zarzuty opuszczenia miejsca wypadku oraz spowodowania urazu. Nie była pod wpływem alkoholu. Zabrano ją na posterunek, dostała mandat, po czym ją zwolniono. Musi oczywiście pojawić się w sądzie, gdy zostanie wyznaczona data przesłuchania. Lista kłopotów Lindsay jest naprawdę długa. Zaledwie w czerwcu miała wypadek samochodowy, na szczęście niegroźny. W 2005 roku jeden z paparazzich postanowił zorganizować pościg za gwiazdą, który skończył się stłuczką. W 2007 roku aktorkę aresztowano za jazdę pod wpływem alkoholu. Lohan straciła wtedy kontrolę nad swoim kabrioletem i uderzyła w krawężnik w Beverly Hills. Później było już tylko gorzej. W 2009 roku oskarżono ją nie tylko o prowadzenie pod wpływem alkoholu, ale również posiadanie kokainy. W sumie Lohan spędziła 250 dni na odwyku, 35 w zamknięciu domowym, 67 dni na pracy społecznej, 19 dni w sądzie i aż sześć razy usłyszała wyrok: więzienie.

To już chyba nikogo nie dziwi. Lindsay Lohan znowu została aresztowana. Aktorka jechała do klubu nocnego, prowadziła porsche cayenne i potrąciła pieszego, 34-letniego Jose Rodrigueza - czytamy na NYPost.com. Do zdarzenia doszło w Nowym Jorku na Manhattanie około godz. 7 polskiego czasu. Lindsay jak gdyby nigdy nic weszła do znajdującego się w hotelu Dream Downtown klubu, wyszła po dwóch godzinach i wtedy została aresztowana.

Jose Rodriguez twierdzi, że samochód uderzył go w nogę:

To bardzo boli - powiedział.

Aktorka nie przejęła się tym, że kogoś potrąciła:

Powiedziała do mnie: "Musisz stąd iść". Weszła do klubu, a jakiś mężczyzna wsiadł do samochodu i odjechał. Ochrona próbowała mnie powstrzymać przed robieniem zdjęć auta - powiedział Rodriguez.

Lindsay Lohan postawiono zarzuty opuszczenia miejsca wypadku oraz spowodowania urazu. Nie była pod wpływem alkoholu. Zabrano ją na posterunek, dostała mandat, po czym ją zwolniono. Musi oczywiście pojawić się w sądzie, gdy zostanie wyznaczona data przesłuchania.

??NATIONAL PHOTO GROUP Lindsay Lohan and Samantha Ronson arrive into LAX Airport. Job: 080308J1 Non-Exclusive August 3rd, 2008 Los Angeles, CA nationalphotogroup.com

Lista kłopotów Lindsay jest naprawdę długa. Zalediwe w czerwcu miała wypadek samochodwy, na szczęście niegroźny. W 2005 roku jeden z paparazzich postanowił zorganizować pościg za gwiazdą, który skończył się stłuczką. W 2007 roku aktorkę aresztowano za jazdę pod wpływem alkoholu. Lohan straciła wtedy kontrolę nad swoim kabrioletem i uderzyła w krawężnik w Beverly Hills. Później było już tylko gorzej. W 2009 roku oskarżono ją nie tylko o prowadzenie pod wpływem alkoholu, ale również posiadanie kokainy. W sumie Lohan spędziła 250 dni na odwyku, 35 w zamknięciu domowym, 67 dni na pracy społecznej, 19 dni w sądzie i aż sześć razy usłyszała wyrok: "więzienie".

Jax

Więcej o:
Komentarze (8)
Lindsay Lohan ZNOWU aresztowana! Za co tym razem?
Zaloguj się
 • marta1908

  Oceniono 10 razy 8

  widocznie jest tak tępa, że nie wyciąga wniosków z poprzednich "incydentów" i po wizytach w sądzie.

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 6

  Pół litra, hop do auta, odpalamy i... "Need 4 speed". The race begins::D:D

 • ina.

  Oceniono 11 razy 5

  Szkoda mi jej już... Dziewczyna nie może odbić się od dna.

 • ladyzgaga

  Oceniono 6 razy 4

  Chuda, brzydka anorektyczka

 • nasmiewacz

  Oceniono 7 razy -3

  www.beautyexpert.net.pl

 • klaudiasinging

  Oceniono 8 razy -4

  o Lindsay, ciągle cię aresztują, żal! :{ obejrzyj mój klip youtu.be/bAIqNh-32I8 oto link, a więc klik. zobacz jak śpiewam |nowość|

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX