Doda ma SIOSTRĘ! 13-letnia Paulina jest córką Rabczewskiego!

Dlaczego dowiadujemy się dopiero teraz?
Doda ma siostrę! Dlaczego dowiadujemy się dopiero teraz? Okazuje się, że Doda prócz przyrodniego brata ma również siostrę! Paulina ma 13 lat i jest córką ojca Doroty, Pawła Rabczewskiego Menadżerem koncertowym Dody jest jej przyrodni brat Rafał Rabczewski. Dorota bardzo pochlebnie wyraża się o jego pracy i często pokazuje w jego towarzystwie na imprezach. Teraz okazuje się, że Dorota ma też siostrę! Jak donosi Rewia, Paulina ma 13 lat i jest córką ojca Dody, Pawła Rabczewskiego! Kilka dni temu przed sądem w Ciechanowie tacie piosenkarki udowodniono, że to jego dziecko. Sąd zasądził alimenty, które ma płacić na swoją córkę, w wysokości 500zł. (o 1500 zł mniej, niż żądano). Podobno Paulina Rabczewska jest bardzo podobna do swojej przyrodniej siostry. Myślicie, że jeszcze o niej usłyszymy? kaj

Menadżerem koncertowym Dody jest jej przyrodni brat Rafał Rabczewski. Artystka bardzo pochlebnie wyraża się o jego pracy i często pokazuje w jego towarzystwie na imprezach Teraz okazuje się, że Doda ma też siostrę!

Jak donosi "Rewia", Paulina ma 13 lat i jest córką ojca Dody, Pawła Rabczewskiego! Kilka dni temu przed sądem w Ciechanowie tacie piosenkarki udowodniono, że to jego dziecko. Sąd zasądził alimenty - 500 zł miesięcznie. To 1500 zł mniej niż żądano.

doda, rafał rabczewskifot. EAST NEWS

dodafot. KAPIF

Podobno Paulina Rabczewska jest bardzo podobna do swojej przyrodniej siostry. Myślicie, że jeszcze o niej usłyszymy?

kaj