Chris Zylka i Lucy Hale nie są już razem. "Miałem zaszczyt ją kochać"

Żałujecie, że nie są już razem?
Rozstanie Spidermana Chris Zylka i Lucy Hale nie są już razem. Chris Zylka, gwiazda "Tajemnego kręgu" i "Niesamowitego Spider-Mana", nie jest już z Lucy Hale. Jak napisał na Twitterze, to Hale od niego odeszła. Chris Zylka, gwiazda "Tajemnego kręgu" i "Niesamowitego Spider-Mana", nie jest już z Lucy Hale. Swoje frustracje wyraził na Twitterze: "Nie mam dziewczyny. Ona zdecydowała, że była zbyt dobra" - napisał Chris. Wpis zniknął z konta Chrisa. Pojawiły się jednak kolejne, w których chłopak przeprasza za swoje słowa: "Chciałbym przeprosić za moje poprzednie komentarze. Lucy to nie tylko jedna z najbardziej utalentowanych osób, jaką kiedykolwiek miałem przyjemność poznać. [...] Przepraszam, że zaszkodziłem jej wizerunkowi. Miałem zaszczyt ją kochać. Miłość nigdy nie zniknie. [...] Mam zamiar zmienić świat, w jeden dzień. I ostatnia rzecz, co chcę zrobić, to znaleźć jakiś powód, by nie wyglądać źle w jej oczach. Ona jest niezwykłym człowiekiem i ma serce większe niż ktokolwiek. Tak naprawdę, to ją kocham. Jestem nadal jej największym fanem [...]" - napisał Chris.

ChrisZylka, gwiazda "Tajemnego kręgu" i "Niesamowitego Spider-Mana, nie jest już z  Lucy Hale. Swoje frustracje wyraził naTwitterze..   

Nie mam dziewczyny. Ona zdecydowała, że była zbyt dobra - napisał Chris.

Wpis zniknął z konta Chrisa. Pojawiły się jednak kolejne, w których chłopak przeprasza za swoje słowa.

 

Lucy Hale i Chris Zylka AP/Evan Agostini

Teraz postanowił przeprosić:

Chciałbym przeprosić za moje poprzednie komentarze.Lucyto nie tylko jednaz najbardziejutalentowanych osób, jaką kiedykolwiek miałem przyjemnośćpoznać. [...] Przepraszam, że zaszkodziłem jej wizerunkowi.Miałemzaszczytją kochać. Miłośćnigdy niezniknie [...]. Mam zamiarzmienić świat,w jeden dzień.I ostatnia rzecz,co chcę zrobić, to znaleźć jakiś powód, by nie wyglądać źle w jej oczach.Ona jest niezwykłymczłowiekiem i masercewiększe niżktokolwiek. Tak naprawdę, toją kocham. Jestem nadal jej największym fanem [...] - napisał Chris.

@ChrisZylka@ChrisZylka

Ładnie to brzmi, ale dlaczego pisze o tym na forum? Powinien powiedzieć to... tylko jej. A Lucy? Jaki był prawdziwy powód rozstania?

Co o tym sądzicie?

AK

Więcej o: