Robbie Williams został tatą!

Robbiemu Williamsowi urodziła się córeczka!
Robbie Williams został tatą Robbiemu Williamsowi urodziła się córeczka! Wokalista Take That, Robbie Williams, we wtorek popołudniu na świat przyszła jego pierwsza córka. Dumni rodzice nazwali ją Theodora Rose, potocznie "Teddy" Wokalista Take That, Robbie Williams, pochwalił się na swoim Twitterze szczęśliwą nowiną. We wtorek popołudniu na świat przyszła jego pierwsza córka. Dumni rodzice nazwali ją Theodora Rose, potocznie "Teddy". Robbie Williams nie chciał, żeby jego córka przyszła na świat w Stanach Zjednoczonych, dlatego wraz z żoną, Aydą Field, przenieśli się do Wielkiej Brytanii. W zeszłym tygodniu udzielił wywiadu radiowemu didżejowi Chrisowi Evansowi, w którym mówił o swoich planach: "Chciałbym, żeby dziecko miało angielski paszport - powiedział. (...) Nie chciałbym, żeby nasze dziecko chodziło do szkoły w Los Angeles. Wolę, żeby miało brytyjska wrażliwość. Do szkół w Los Angeles chodzą idioci" - dodał.

Wokalista Take That, Robbie Williams, pochwalił się na swoim Twitterze szczęśliwą nowiną. Wczoraj popołudniu na świat przyszła jego pierwsza córka. Dumni rodzice nazwali ją Theodora Rose, potocznie "Teddy".

Robbie Williams nie chciał, żeby jego córka przyszła na świat w Stanach Zjednoczonych, dlatego wraz z żoną, Aydą Field, przenieśli się do Wielkiej Brytanii. W zeszłym tygodniu udzielił wywiadu radiowemu DJ-owi Chrisowi Evansowi w którym mówił o swoich planach:

Chciałbym, żeby dziecko miało angielski paszport - powiedział. (...) Nie chciałbym, żeby nasze dziecko chodziło do szkoły w Los Angeles. Wole żeby miało brytyjska wrażliwość. Idioci chodzą do szkół w Los Angeles - dodał.

 

Robbie Williamsfot. screen z twitter.com

 

Plotek.pl gratuluje rodzicom!

kaj