Demi Lovato i Wilmer Valderrama - wielki powrót?

Niedawno Kotek pisał Wam, że Demi Lovato i Niall Horan spotykają się jedynie po przyjacielsku. Wokalistka miałaby być zakochana w kimś innym. W swoim byłym! Ile w tym prawdy? Kotek postanowił sprawdzić te informacje.
Lovato i Valderrama - wielki powrót? Stara miłość nie rdzewieje. Demi Lovato i Wilmer Valderrama są coraz częściej widywani razem, coraz rzadziej ukrywają czułość. Czy powrót do dawnego związku jest tylko kwestią czasu? Wilmer już w marcu tego roku w rozmowie z PerezHilton przyznawał, że Demi "jest dla niego kimś specjalnym". Przyznawał, że nie ma sposobu, żeby temu zaprzeczyć - nadal się spotykali. Zapytany o to, co 31-latek robi z 19-latką, odpowiedział, że różnica wieku między nimi nie ma żadnego znaczenia - liczy się specyficzna więź, która ich łączy. "My naprawdę jesteśmy jak najlepsi przyjaciele i, szczerze mówiąc, nie mogę być z niej bardziej dumny niż jestem. Ona jest wspaniałym człowiekiem. Byłem dumny z tego, że mogę być przy niej, kiedy mnie potrzebuje. Ona też była ze mną wtedy, kiedy mi na tym zależało" - powiedział. Tak było w marcu, a mamy już wrzesień. Demi i Wilmer są coraz częściej widywani razem, coraz mniej im zależy na ukrywaniu bliskości między nimi... W show-biznesie krążą plotki o tym, że znów kompletnie straciła głowę dla Wilmera i nie potrafi spotykać się z innymi facetami. Czyżby wielki powrót był dla nich tylko kwestią czasu?

Wilmer już w marcu tego roku w rozmowie z PerezHilton przyznawał, że Demi "jest dla niego kimś specjalnym". Przyznawał, że nie ma sposobu, żeby temu zaprzeczyć - nadal się spotykali. Zapytany o to, co 31-latek robi z 19-latką, odpowiedział, że różnica wieku między nimi nie ma żadnego znaczenia - liczy się specyficzna więź, która ich łączy.

My naprawdę jesteśmy jak najlepsi przyjaciele i szczerze mówiąc: nie mogę być z niej bardziej dumny niż jestem. Ona jest wspaniałym człowiekiem. Byłem dumny z tego, że mogę być przy niej, kiedy mnie potrzebuje. Ona też była ze mną wtedy, kiedy mi na tym zależało - powiedział.

Wilmer Valderrama arrives at the 63rd Primetime Emmy Awards on Sunday, Sept. 18, 2011 in Los Angeles. (AP Photo/Matt Sayles)

Tak było w marcu, a mamy już wrzesień. Demi i Wilmer są coraz częściej widywani razem, coraz mniej im zależy na ukrywaniu bliskości między nimi... W show-biznesie krążą plotki o tym, że znów kompletnie straciła głowę dla Wilmera i nie potrafi spotykać się z innymi facetami. Czyżby wielki powrót był dla nich tylko kwestią czasu?

Jak sądzicie?

Mau

Więcej o: