Sylwia Gliwa zabrała męża na imprezę! Jak się bawili?

Sylwia Gliwa z mężem Sylwia Gliwa zabrała męża na imprezę W sobotę Sylwia Gliwa i Marcin Biernacki pokazali się razem na Verva Street Racing. Dotychczas aktorka niechętnie pokazywała się z mężem na salonach. Ten weekend należy do Orlenu! Gwiazdy chętnie pokazują się na imprezach organizowanych na placu Teatralnym w Warszawie. W sobotę Sylwia Gliwa i Marcin Biernacki pokazali się razem na Verva Street Racing. Oboje w świetnych humorach, przechadzali się po placu Teatralnym i wdzięczyli do licznie zgromadzonych fotoreporterów. Wyścigi są wielką pasją Biernackiego, gdyż sam jest zawodowym kierowcą rajdowym, a prywatnie znajomym Roberta Kubicy! Aktorka wyszła za mąż za Marcina Biernackiego latem ubiegłego roku. Dotychczas jednak niechętnie pokazywała się z mężem na salonach. Teraz powoli się to zmienia. Biernacki widać przywykł już do błysku fleszy. Gliwa, która wcześniej była związana z Borysem Szycem i z o dwanaście lat młodszym licealistą, w końcu jest w udanym związku. Wcześniej o gwieździe "Na Wspólnej" plotkowano, że jest kochliwa i lubi toksycznych partnerów.

Ten weekend należy do Orlenu! Gwiazdy chętnie pokazują się na imprezach organizowanych na Placu Teatralnym w Warszawie.

Wczoraj Sylwia Gliwa i Marcin Biernacki pokazali się razem na Verva Street Racing. Oboje w świetnych humorach, przechadzali się po Placu Teatralnym i wdzięczyli do licznie zgromadzonych fotoreporterów. Wyścigi są wielką pasją Biernackiego, gdyż sam jest zawodowym kierowcą rajdowym, a prywatnie znajomym Roberta Kubicy!

Gliwa Sylwia maz

Aktorka wyszła za mąż za Marcina Biernackiego latem ubiegłego roku. Dotychczas jednak niechętnie pokazywała się z mężem na salonach. Teraz powoli się to zmienia. Biernacki widać przywykł już do błysku fleszy.

Gliwa Sylwia maz

Gliwa, która wcześniej była związana z Borysem Szycem i z o dwanaście lat młodszym licealistą, w końcu jest w udanym związku. Wcześniej o gwieździe "Na Wspólnej" plotkowano, że jest kochliwa i lubi toksycznych partnerów.

Gliwa Sylwia maz

A co Wy myślicie o Marcinie Biernackim? Pasują do siebie?

polanski