Penelope Cruz pozuje w sukience jak... Angelina Jolie! I ma ogromny biust

Zobacz jak gwiazda pozuje na czerwonym dywanie! Angelina Jolie zapoczątkowała nowy styl wśród gwiazd!

Penelope Cruz zachwyciła wszystkich swoim wyglądem, na premierze nowego filmu "Twice Born", w którym zagrała. Festiwal w Toronto powoli dobiega końca, ale gwiazdy wciąż dbają o temperaturę imprezy.

Actress Penelope Cruz arrives for the gala presentation of

Kreacja hiszpańskiej aktorki przypomina wycięcie koleżanki po fachu Angeliny Jolie. Zdjęcia ze słynną nogą hollywoodzkiej gwiazdy, obiegły po gali Oscarów cały świat. Czyżby Penelope kopiowała styl Jolie?

Actress Angelina Jolie arrives before the 84th Academy Awards on Sunday, Feb. 26, 2012, in the Hollywood section of Los Angeles. (AP Photo/Amy Sancetta)

Cruz wybrała sukienkę w kolorze kremowego różu, kontrastującą z jej ciemną karnacją. Wycięcie w sukience pozwala podziwiać jej kobiece kształty. Aktorka do stylizacji dobrała jedynie skromne dodatki w kolorze złota. Wyglądała kobieco i seksownie, jak zwykle!

Actress Penelope Cruz poses for photographs on the red carpet at the gala for the new movie

Hiszpańska piękność po urodzeniu dziecka stała się jeszcze bardziej ponętna. Cruz ma pełne kształty... i ogromny biust. Nigdy nie stawiała oporu, by zagrać w filmie z tzw. rozbieranymi scenami, wręcz odwrotnie - chętnie pokazywała swoje wdzięki. Mamy nadzieje, że to się nie zmieni.

Actress Penelope Cruz poses for photographs on the red carpet at the gala for the new movie

A Wam podoba się bardziej szczupła, czy pełniejsza Penelope?

Czyja suknia lepsza?