Klaudia Kulawik z "Mam talent" nagrała swój pierwszy teledysk. Jaki ona ma głos!

Kilka lat temu zachwyciła Polaków swoimi wystąpieniami w "Mam talent". Dzisiaj Klaudia Kulawik jest nie do poznania i co najważniejsze nagrała piosenkę do filmu!
Teledysk Klaudii Kulawik Klaudia Kulawik z "Mam talent" nagrała swój pierwszy teledysk Klaudia Kulawik,finalistka programu "Mam talent", nagrała właśnie piosenkę do filmu przygodowego "Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa". Klaudia Kulawik ma zaledwie 15 lat, a już otwiera się przed nią perspektywa kariery w świecie muzycznym. Znana finalistka programu "Mam talent" nagrała właśnie piosenkę do filmu przygodowego "Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa". Słowa do piosenki "With a Friend You Know" napisała popularna w Australii piosenkarka Ella Hooper wraz z Janem Skubiszewskim, który skomponował muzykę. - Porównując aktualne zdjęcia Klaudii do tych sprzed czterech lat, aż trudno uwierzyć, że to jest ta sama osoba! Przez te lata zajmowała się nauką, także gry na pianinie. Niedługo usłyszymy jej debiut. Myślę, że muzyka to jest to, co chcę robić w przyszłości - powiedziała w "Dzień Dobry TVN". W piątek odbyła się premiera piosenki, już wkrótce będzie ją można usłyszeć w wybranych stacjach radiowych. Klaudia na planie teledysku do niej zachowywała się bardzo profesjonalnie: - Oddawała siebie w piosence i to jest bardzo ważne. Pracowała głównie nad wokalem i nad tym, w jaki sposób może opowiadać te historie swoim głosem, a później, z godziny na godzinę, dodawała swoje ciało - powiedział Jacek Szymczak, reżyser klipu.

Klaudia Kulawik ma zaledwie 15 lat, a już otwiera się przed nią perspektywa kariery w świecie muzycznym. Znana finalistka programu "Mam talent" nagrała właśnie piosenkę do filmu przygodowego "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".

?epkowska Klaudia

Słowa do piosenki "With a Friend You Know" napisała popularna w Australii piosenkarka Ella Hooper wraz z Janem Skubiszewskim, który skomponował muzykę.

Porównując aktualne zdjęcia Klaudii do tych sprzed czterech lat, aż trudno uwierzyć, że to jest ta sama osoba!

Przez te lata zajmowała się nauką, także gry na pianinie. Niedługo usłyszymy jej debiut.

Myślę, że muzyka to jest to, co chcę robić w przyszłości - powiedziała w "Dzień Dobry TVN"

?epkowska Klaudia

Wczoraj odbyła się premiera piosenki, już wkrótce będzie ją można usłyszeć w wybranych stacjach radiowych. Klaudia na planie teledysku do niej zachowywała się bardzo profesjonalnie:

Oddawała siebie w piosence i to jest bardzo ważne. Pracowała głównie nad wokalem i nad tym, w jaki sposób może opowiadać te historie swoim głosem, a później, z godziny na godzinę, dodawała swoje ciało - powiedział Jacek Szymczak, reżyser klipu.

Jesteście ciekawi debiutu Klaudii?

polanski