Miley Cyrus: Aly Michalka jest piękna

Rzadko kobieta komplementuje drugą kobietę...
Miley Cyrus: Aly Michalka jest piękna Miley umieściła na Twitterze bardzo miły wpis komplementujący urodę koleżanki. Aly Michalka z 78violet umieściła na Twitterze nowe zdjęcie. Koleżankę postanowiła pochwaliła między innymi Miley Cyrus, która napisała, że Aly jest piękna. Aly Michalka z 78violet umieściła na Twitterze nowe zdjęcie. Z parasolem, w kapeluszu, wygląda jakby przeniosła się z innej epoki. Pod jej wpisem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, wiele osób zachwycało się tym, jak dziewczyna wygląda. Koleżankę postanowiła skomplementować także Miley Cyrus, która napisała, że Aly jest piękna. "You are so prettttyy" - napisała Miley. Aly musiało zrobić się naprawdę miło! Dziewczyna odniosła się później do wpisu Miley. Podziękowała jej i zapytała, kiedy znów wyjdą gdzieś razem.

Aly Michalka z 78violet, umieściła na Twitterze nowe zdjęcie - z parasolem, w kapeluszu, wygląda jakby przeniosła się z innej epoki. Pod jej wpisem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, wiele osób zachwycało się tym, jak dziewczyna wygląda. Koleżankę postanowiła skomplementować także Miley Cyrus, która napisała, że Aly jest piękna.

Aly Michalka

@78violet

Aly musiało zrobić się naprawdę miło! Dziewczyna odniosła się później do wpisu Miley - podziękowała jej i zapytała, kiedy znów wyjdą gdzieś razem.

Aly Michalka

@78violet

A Ty, uważasz, że Aly jest piękna?

nn

Aly Michalka..
Więcej o: