Teść Agnieszki Szulim: Oni wrócą do siebie!

Jest szansa, że Szulim i Badziak uratują małżeństwo?
Teść Agnieszki Szulim prorokuje Jest szansa, że Szulim i Badziak uratują małżeństwo? Dwa miesiące temu Agnieszka Szulim rozstała się z mężem Adamem Badziakiem. Jej teść mówi "Twojemu Imperium", że widzi szanse na uratowanie tego małżeństwa. Dwa miesiące temu okazało się, że Agnieszka Szulim rozstała się z mężem Adamem Badziakiem. Podobno uczucie pomiędzy nimi po prostu się wypaliło. Pojawiły się także informacje, że Adam naciskał na powiększenie rodziny, na co z kolei nie chciała się zgodzić Szulim. Teraz jednak widać, że nie wszystko stracone, bo jest wiele osób, które dobrze życzy parze i trzyma kciuki za to, żeby się zeszli. W tej sprawie zabrał głos teść Agnieszki Szulim, Grzegorz Badziak: "Nie chcę ingerować w prywatne sprawy syna i synowej, ale wydaje mi się, że są szanse na uratowanie ich małżeństwa. Wiem, że Agnieszka i Adam spędzają ze sobą coraz więcej czasu i coraz lepiej się dogadują. Choć oficjalnie jeszcze nie przyznają się do tego, są naprawdę na dobrej drodze, żeby wrócić do siebie", powiedział w rozmowie z "Twoim Imperium". Agnieszka twierdzi, że za jej spotkaniami z mężem stoi tylko chęć utrzymania poprawnych relacji: "Pozostaję z mężem w dobrych relacjach, dlatego nietrudno będzie spotkać nas gdzieś razem. Nie widzę jednak szans, by uczucie kiedyś nas łączące na nowo odżyło", powiedziała Agnieszka w rozmowie z gazetą. Para póki co nie rozwiodła się i nic nie wskazuje na to, by miała to zrobić. Po fali rozstań w show-biznesie zaczyna się pojawiać moda na równie spektakularne powroty, rozpoczęli ją Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Agnieszka i Adam mają więc szansę popłynąć na tej fali.

Dwa miesiące okazało się, że Agnieszka Szulim rozstała się z mężem Adamem Badziakiem. Podobno uczucie pomiędzy nimi po prostu się wypaliło. Pojawiły się także informacje, że Adam naciskał na powiększenie rodziny, na co z kolei nie chciała się zgodzić Szulim. Jak widać jednak nie wszystko stracone, bo jest wiele osób, które dobrze życzy parze i trzyma kciuki za to, żeby się zeszli. W tej sprawie zabrał głos teść Agnieszki Szulim, Grzegorz Badziak:

Nie chcę ingerować w prywatne sprawy syna i synowej, ale wydaje mi się, że są szanse na uratowanie ich małżeństwa. Wiem, że Agnieszka i Adam spędzają ze sobą coraz więcej czasu i coraz lepiej się dogadują. Choć oficjalnie jeszcze nie przyznają się do tego, są naprawdę na dobrej drodze, żeby wrócić do siebie - powiedział w rozmowie z "Twoim Imperium".

Szulim Agnieszka maz

Agnieszka twierdzi, że za jej spotkaniami z (wciąż) mężem stoi tylko chęć utrzymania poprawnych relacji:

Pozostaję z mężem w dobrych relacjach, dlatego nietrudno będzie spotkać nas gdzieś razem. Nie widzę jednak szans, by uczucie kiedyś nas łączące na nowo odżyło - powiedziała Agnieszka w rozmowie z gazetą.

Szulim Agnieszka maz

Tymczasem para póki co nie rozwiodła się i nic nie wskazuje na to, by miała to zrobić. Aktualnie po fali rozstań w show-biznesie, zaczyna się pojawiać moda na równie spektakularne powroty, rozpoczęli ją już Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Agnieszka i Adam mają więc szansę dorzucić do niej swój kamyczek.

Szulim Agnieszka maz Badziak

Naszym zdaniem, skoro teść Agnieszki twierdzi, że się zejdą, pewnie coś jest na rzeczy. W końcu kto lepiej zna zamiary Badziaka niż jego ojciec? W każdym razie my też trzymamy kciuki. :)

Vic