Hubert Urbański w końcu wyluzowany! Zmieniła go młoda żona?

Imprezowe oblicze prezentera.
Urbański wyluzowany! Zmieniła go żona? Julia Chmielnik wreszcie odmieniła sztywny wizerunek prezentera. Hubert Urbański zawsze kojarzył się nam z garniturem i z poważną miną z teleturnieju "Milionerzy". Młoda żona jednak odmieniła sztywny wizerunek prezentera. Hubert Urbański zawsze kojarzył się nam z garniturem i z poważną miną z teleturnieju "Milionerzy". Młoda żona jednak całkowicie odmieniła sztywny wizerunek prezentera. Na imprezie po pokazie Vistuli dziennikarz nie mógł wprost się odkleić od swojej ślicznej żony. Czułościom nie było końca. Urbański cały czas otaczał ramieniem Julię Chmielnik, obejmował ją, potem znów wyciągał na parkiet. Nie dziwimy się Hubertowi, jego żona dużo wysiłku włożyła w swoją stylizację. Opłaciło się. Pomarańczowa kreacja od Riny Cossack była strzałem w dziesiątkę. Julia wyglądała kwitnąco. Za taki efekt trzeba jednak trochę zapłacić. Komu spodobał się look Chmielnik, ma teraz okazję, aby sprawić sobie taką kreację nieco mniejszym kosztem. W butiku SaltandPepper sukienka została niedawno przeceniona z 2700 na 1900 złotych. Chyba para ma teraz naprawdę dobry okres - oboje aż promienieją. Z tym szczerym uśmiechem Urbańskiemu jest naprawdę do twarzy. Wtedy nie przeszkadza nawet ten tragiczny wąsik.

Hubert Urbański zawsze kojarzył nam się z garniturem i z poważną miną z teleturnieju "Milionerzy". Młoda żona jednak całkowicie odmieniła sztywny wizerunek prezentera.

Urbanski Hubert zona

Na wczorajszej imprezie po pokazie Vistuli dziennikarz nie mógł wprost się odkleić od swojej ślicznej żony. Czułościom nie było końca. Urbański cały czas a to otaczał ramieniem Julię Chmielnik, a to ją obejmował, potem znów wyciągał na parkiet.

Pokaz mody kolekcji Vistula na sezon Jesien-Zima 2012/2013, Zamek  Krolewski, 11.09.2012, fot. WBF/Piotr Podlewski

Nie dziwimy się Hubertowi, jego żona dużo wysiłku włożyła w swoją stylizację, który zdecydowanie się opłacił. Pomarańczowa kreacja od Riny Cossack to był strzał w dziesiątkę. Julia wyglądała kwitnąco. Za taki efekt trzeba jednak trochę zapłacić. Komu spodobał się look Chmielnik, ma teraz okazję, aby sprawić sobie taką kreację nieco mniejszym kosztem. W butiku SaltandPepper sukienka została niedawno przeceniona z 2700 złotych na 1900. Skusicie się?

Urbanski Hubert zona

Chyba para ma teraz naprawdę dobry okres - oboje aż promienieją. Z tym szczerym uśmiechem Urbańskiemu jest naprawdę do twarzy. Wtedy nie przeszkadza nawet ten tragiczny wąsik.

zuz