Austin Mahone podpisał kontrakt na 3 miliony dolarów! Debiutancka płyta zbliża się wielkimi krokami

"Drugi Justin Bieber" zawarł umowę z Chase Records przez Universal Republic. Szacowana jest na 3-4 miliony dolarów!
Austin Mahone nagra płytę "Drugi Justin Bieber" podpisał kontrakt na 3 miliony dolarów! Austin Mahone, nazywany "drugim Justinem Bieberem" podpisał kontrakt z Chase Records. Gaża młodego artysty szacowana jest na 3-4 miliony dolarów! Austin Mahone podpisał kontrakt z Chase Records. Gaża młodego artysty szacowana jest na 3-4 miliony dolarów! Jak wiadomo, następców Justina Biebera było już co najmniej kilkunastu, a sam Biebs największe chwile sławy ma już chyba za sobą. Czy wobec tego warto promować się na tym nazwisku? Z całą pewnością wszyscy potencjalni fani będą chcieli docenić Austina za coś, co będzie go wyróżniało i nikogo z nich nie będą interesowały cechy wspólne pomiędzy nim a JB. Warto też zaznaczyć, że Austin Mahone ma już całkiem spore grono fanek! Nazywają się "Mahomies" i jest ich podobno bardzo wiele. Talent młodego wokalisty został doceniony przez producentów. Dzięki kontraktowi z Chase Records możemy być pewni, że już niebawem usłyszymy pierwsze utwory promujące jego debiutancki album.

Jak wiadomo, "drugich Justinów Bieberów" było już co najmniej kilkunastu. Czas samego Biebsa, jak się zdaje, właśnie się kończy. Czy jest jakikolwiek sens, by się promować na tym nazwisku?

Z całą pewnością wszyscy potencjalni fani będą chcieli docenić Austina za coś, co będzie go wyróżniało i nikogo z nich nie będą interesowały cechy wspólne pomiędzy nim a JB. A jeśli będzie ich zbyt dużo, mogą być nastawieni wrogo...

Mimo to warto zaznaczyć, że Austin Mahone ma już całkiem dużo fanek! Nazywają się "Mahomies" i jest ich podobno bardzo wiele.

Potencjał młodego wokalisty został doceniony przez producentów. Dzięki kontraktowi na tak niebagatelną sumę możemy być pewni, że bardzo szybko o nim usłyszymy.

Mau

Czekacie na debiut Austina?